array(15) {
 ["price"]=>
 float(380)
 ["default_price"]=>
 float(380)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(308.9431)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 380,00 PLN
W koszyku

Producent: Feromony
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Poznaj Unresistible - feromony dla mężczyzn 12 ml

Opakowanie: 12ml szklany flakon w kolorze czarnym (Man)
Wydajność: 12 miesięcy częstego stosowania
Stężenie: Man: 4.75 mg/ml,
Aplikacja: metalowa kulka
Postać: oleista (olejek feromonowy)
Skład: 8 feromonów w wersji Man
Zawartośc Unresistible Man: 57 mg feromonów

 

ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Już dawno nie trzymaliśmy w rękach tak dobrego produktu! Począwszy od samego eleganckiego opakowania, przez nowe związki feromonowe, których nie stosowano dotychczas w żadnym innym produkcie, solidny i trwały flakon, aż po EKSTREMALNIE WYSOKĄ ZAWARTOŚĆ FEROMONÓW w każdym Unresistible.

Poznaj UNRESISTIBLE® - ekskluzywną premierę roku.

UNRESISTIBLE® (z ang. "ten, któremu nie da się oprzeć") to prawdziwa BOMBA feromonowa. W każdej 12ml fiolce znajduje się minimum 57mg związków semiochemicznych!!! Niesłychana ilość, niespotykana dotąd w żadnym innym produkcie na rynku. UNRESISTIBLE® to feromony STWORZONE DO UWODZENIA - idealne zarówno na randkę, gorące chwile uniesień pełnych pożądania, namiętnego flirtu, jak i by rozbudzić żar namiętności.

Poza ekstremalnie wysokim stężeniem feromonów, UNRESISTIBLE® zawiera FEROMONY, NIESTOSOWANE DOTĄD W INNYCH PRODUKTACH! Jeden flakon zawiera 8 feromonów - w tym zupełnie nowe, których nie było nawet w takich produktach jak PHEROMAX czy BTB (przeczytasz o tym poniżej).

Co więcej, w UNRESISTIBLE® nie znajdziesz atomizera (jak np. w PHEROMAX lub The EDGE) czy też zakraplacza (jak w BTB), ponieważ te feromony posiadają unikalną oleistą postać!
Metalową kulką nanosisz olejek na maksymalnie 1cm2 powierzchni skóry (nie więcej), aby uzyskać maksymalny efekt. To wszystko czyni UNRESISTIBLE® produktem "must-have" dla każdego feromonowego znawcy.

ZUPEŁNIE NOWE FEROMONY!
Każdy 12ml flakon wypełniony jest po brzegi zupełnie nowymi związkami semiochemicznymi, których nie stosowano dotychczas w żadnym innym produkcie. Poza standardowymi feromonami jak np. Androstadienon czy Estratetraenol, UNRESISTIBLE® zawiera również takie feromony, jak Androstanone. Ich działanie w niezwykły sposób intensyfikuje działanie podstawowych substancji. Odpowiednie proporcje zastosowanych związków semiochemicznych potęgują efekt o jakim marzysz.

Jeżeli zależy Ci na uruchomieniu erotycznych wibracji, rozpaleniu dzikiej namiętności i gorączce niezapomnianych wrażeń, UNRESISTIBLE® to feromony dla Ciebie.

EKSTREMALNE STĘŻENIE!

Ten produkt po prostu czuć. Wystarczy krótkie powąchanie UNRESISTIBLE®, aby mieć pewność, że to produkt o najwyższym stężeniu feromonów. Intensywność zastosowanych substancji wymaga łączenia ich z własnymi perfumami. Producent ostrzega, aby stosować na skórę dawkę maksymalnie 1cm2. Już tak niewielka ilość wystarcza, aby zawrócić innym w głowie.

UŻYWAĆ Z OSTROŻNOŚCIĄ! Nie przekraczaj zalecanej dawki.

UNIKALNA POSTAĆ OLEJKU

UNRESISTIBLE® nie posiada atomizera, ale tzw. roll-on (metalową kulkę), za pomocą której nanosisz substancję aktywną na swoje nadgarstki oraz przestrzeń za uszami. Feromony umieszczone zostały w olejku, aby umożliwić Ci wtarcie w skórę mikro dawki. Dodatkowo, olejowa postać przedłuża działanie feromonów. Ich zapach utrzymuje się na skórze dłużej niż w przypadku produktów opartych na alkoholu.
DYSKRETNY FLAKON

Dzięki połączeniu gigantycznej ilości (min. 57mg) feromonów z unikalną olejową bazę, udało się zamknąć tę feromonową "bombę" w niezwykle małym, praktycznym flakonie. Preparat ma wysokość jedynie 10cm i 15mm średnicy, a to oznacza, że możesz swobodnie trzymać go w kieszeni czy też torebce.

STARANNOŚĆ WYKONANIA

UNRESISTIBLE został wykonany z niezwykłą starannością. Począwszy od profesjonalnego podejścia w zakresie składu, przez elegancki złoty flakon, trwałe, solidne szkło, skończywszy na estetyce opakowania.

Wystarczy spojrzeć na ten produkt, aby dostrzec, że to klasa sama w sobie.

Sposób użycia: UNRESISTIBLE® nie posiada atomizera, ale tzw. roll-on (metalową kulkę), za pomocą której nanosisz substancję aktywną na swoje nadgarstki oraz przestrzeń za uszami. Feromony umieszczone zostały w olejku, aby umożliwić Ci wtarcie w skórę mikro dawki. Dodatkowo, olejowa postać przedłuża działanie feromonów. Ich zapach utrzymuje się na skórze dłużej niż w przypadku produktów opartych na alkoholu.

Pojemność: 12 ml
Skład: UNRESISTIBLE zawiera znane z innych produktów feromony, jak np. Androstadienon, Alpha-Androstenol, czy Estratetraenol. Jednak oprócz nich, zawiera również wiele nowych związków!
Oto one:
 • Androstadienone – Najważniejszy feromon seksualny mężczyzny. Wpływa na funkcjonowanie mózgu osób wdychających. Sprawia, że inni mężczyźni postrzegają Cię jako osobę bardziej męską i atrakcyjną. W kontekście seksualnym feromon ten ZWIĘKSZA PODNIECENIE AŻ O 200%. Jest to tzw. feromon "miłości".
 • Beta-Androstenol - Feromon, który natychmiast tworzy głębokie połączenie z osobą, która nosi go na swojej skórze. Sprawia, że ludzie bardziej Ci ufają i otwierają się na rzeczy, które na co dzień ukrywają przed innymi. Może otworzyć drzwi do budowania silnych relacji i więzi między kobietą, a mężczyzną. Ten feromon może zdecydowanie poprawić Twoje relacje z Twoją drugą połową.

 • Androstanone - Zwiększa życzliwość zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Osoba nosząca zyskuje więcej uwagi ze strony obu płci. Androstanone zmniejsza dystans między Tobą a otaczającymi Cię ludźmi.

 • Androstenone – Feromon dominacji. Dzięki niemu emanujesz dominującą mocą (efekt silnej liderki). Zauważono też, że skóra osób, które są "urodzonymi" przywódcami, naturalnie wytwarza więcej Androstenonu od innych. Stajesz się bardziej asertywna, stanowcza, konsekwentna. Inne kobiety POSTRZEGAJĄ CIĘ JAKO OSOBĘ KONKRETNĄ I ZDECYDOWANĄ. Jeden z najsilniejszych feromonów atrakcyjności znanych człowiekowi. Stymuluje aktywność seksualną.

 • Alfa-Androstenol - feromon, który zwiększa ilość konwersacji, rozmów, poprzez sprawianie, że myśli płyną bardziej płynnie. Może poprawić Twoje umiejętności werbalne, komunikacyjne i pomóc Ci stać się osobą BARDZIEJ TOWARZYSKĄ, OTWARTĄ, RADOSNĄ I PEWNĄ SIEBIE. Kobiety, który wdychają Alfa-Androstenol są bardziej skłonne do zainicjowania kontaktu oraz są bardziej otwarte na kontakty z innymi kobietami. Właśnie z tego powodu, feromon ten określany jest często jako "feromon przyjazności i otwartości".

 • Estratetraenol – Najważniejszy feromon seksualny kobiety. Wpływa na funkcjonowanie mózgu osób wdychających. Sprawia, że INNE KOBIETY POSTRZEGAJĄ CIĘ JAKO BARDZIEJ KOBIECĄ i atrakcyjną. W kontekście seksualnym feromon ten zwiększa podniecenie aż o 200%. Jest to tzw. feromon "miłości".

 • Copulins - (od słowa "kopulować") naturalny element wydzielin pochwowych, wytwarzanych podczas pobudzenia seksualnego. Zauważono, że blokuje zdolność obiektywnego oceniania atrakcyjności. Podczas eksperymentów, wdychający kopuliny oceniali ludzi jako bardziej atrakcyjnych, czasami dając wręcz wyższe noty osobom mniej atrakcyjnym, a niższe atrakcyjnym.

 • Beta-Androstanol - Feromon zabawy i towarzystwa. Wydaje się zmniejszać niepokój, zwiększać życzliwość i atrakcyjność. Wpływa również na osobę stosującą - wytwarza spokojna, luźną atmosferę, poprawia nastrój, zwiększa gadatliwość. Znany jest również ze zwiększania pewności siebie, skupienia i koncentracji. To feromon socjalny, ze zdolnoscią do przyciągania ludzi do Twojej osoby.

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.