Bullfrog

Włoscy barberzy, którzy są specjalistami od męskich kosmetyków stworzyli markę Bullfrog. Predestynowana dla nowoczesnego i zadbanego faceta, w menspace bardzo lubimy takie marki. Bullfrog jest doskonały zarówno do domowego użytku jak i dla Barbershopów. W naszej ofercie są pomady, woski, balsamy, olejki, szampony, antystresowe serum, żele do mycia a nawet perfumy. Wprowadzamy markę Bullfrog do sklepu Menspace ze względu na jej unikalność i niepowtarzalne zapachy kosmetyków i perfum. 

Bullfrog to również styl życia, utracony rytuał, który kiedyś był stałym i niezbędnym elementem życia każdego mężczyzny, a teraz powrócił. Powrócił w najlepszej możliwej odsłonie, aby każdy facet miał miejsce i narzędzia zapewniające doskonały wygląd i samopoczucie. Kiedyś fryzjer czy golibroda był miejscem, w którym spotykają się mężczyźni, zarówno starzy jak i młodzi, bogaci i biedni, by dyskutować o nowościach, finansach, sporcie i polityce. Z tym demokratycznym, nieformalnym, luźnym duchem, który tylko mężczyźni potrafią tworzyć między sobą.

Bullfrog powstał właśnie, aby przywrócić to co było świetne, a co w pewnym  momencie zanikło w męskim świecie. Dodanego do tego jednak odrobinę nowoczesności, nowych rozwiązań i pomysłów, aby stworzyć gamę prawdziwie męskich produktów do włosów, twarzy, brody i ciała. Zamieniamy golenie czy strzyżenie w relaksujące i spersonalizowane doświadczenie. Ma być to czas przerwy od reszty świata, aby przetrwać w dżungli, jaką jest codzienne zmaganie się z rzeczywistością.

Producent: Bullfrog ×

Zaznaczono - 0 pozycje:
Zaznaczono - 0 pozycje: