menspace
menspace

Czym są “e-Gazele Biznesu”?

“e-Gazele Biznesu” to ranking dotyczący najlepiej rozwijających się małych i średnich firm z branży e-commerce.Wzrost liczby osób, które posiadają dostęp do Internetu oraz coraz to lepsze wyniki sprzedaży w sieci sprawiają, że rośnie liczba e-sklepów, małych i średnich przedsiębiorców. To wszystko ma ogromny wpływ na wzrost obrotów sklepów internetowych.“Puls Biznesu” gromadzi dane i statystyki dotyczące energicznie rozwijających się firm i publikuje ranking “Gazele Biznesu”.W roku 2014 po raz pierwszy opublikowano ranking “e-Gazel Biznesu” oraz nagrodzono najlepiej rozwijające się firmy, które prowadzą handel internetowy o rocznych obrotach mieszczących się w przedziale od 50 tys. zł do 100 mln zł.

Ważną funkcją rankingu “ e-Gazel Biznesu” jest promowanie małych i średnich firm z branży e-commerce. Celem “e-Gazel” jest stworzenie możliwości do nawiązania sieci znajomości kontaktów, gdyż oprócz rankingu, projekt “e-Gazele Biznesu” składa się także z uroczystej gali połączonej z wręczeniem laureatom statuetek i dyplomów.

Polacy coraz częściej przekonują się do zakupów w sieci, a “e-Gazele” z roku na rok pięknie obrazują nam co dzieje się w branży e-commerce.

MenSpace już kilkakrotnie miał zaszczyt być nagradzany w tym plebiscycie e -Gazel. W roku 2016 otrzymali e-Gazelę za rok 2015, w 2017 roku otrzymali Gazelę za rok 2016, natomiast w roku 2018 zdobyli e-Gazelę za rok 2017! Sklep MenSpace jest dumny ze wszystkich przyznanych im nagród, codziennie wyznacza nowe cele i podnosi poprzeczkę, tak, aby z roku na rok osiągać jeszcze więcej! .

OTO PRZYZNANE NAM WYRÓŻNIENIA