array(15) {
 ["price"]=>
 float(360)
 ["default_price"]=>
 float(360)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(292.6829)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Producent: Feromony
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 29.03.2023

Poznaj BTB Supreme - feromony trzeciej generacji dla mężczyzn 10 ml

To najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim. Według analiz laboratorium Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, feromony BTB to najbardziej skoncentrowane feromony na polskim rynku. 

BTB SUPREME poza mieszaniną 10 feromonów, zawiera dodatkowo 3 nowe związki, z pionierskiej rodziny feromonów, które nie były do tej pory stosowane w żadnym innym produkcie na rynku.
Są to substancje wydzielane przez tzw. gruczoły Montgomerego - zlokalizowane wokół brodawki u kobiet. 
W badaniach naukowych zauważono, że wykazują one działanie m.in. uspokajające, odstresowujące, zmniejszające lęk i rozdrażnienie. Po raz pierwszy wyizolowano te substancje i zamknięto we flakonie feromonowym, który od dziś dostępny jest dla Ciebie. SUPREME to wzmocniona wersja klasycznego BTB. Wzmocniona nie tylko o nowe feromony, których w dotychczasowym BTB nie było, ale również o inną, zupełnie nową gałąź związków semiochemicznych - związków, których nie znajdziesz w żadnym innym preparacie na rynku.

Dlaczego BTB Supreme to techniczna rewolucja?

 • Każdy flakon SUPREME, jako podstawę, ma zagwarantowaną mieszaninę skutecznych feromonów, co klasyczna wersja BTB - w stężeniu o koncentracji 0.4mg/ml
 • SUPREME zawiera dodatkowo 1.0 mg zupełnie nowych feromonów, których nie było w klasycznej wersji BTB - znacząco zwiększających jego skuteczność
 • Tylko SUPREME - jako jedyny produkt na świecie - zawiera zaawansowane technologicznie feromony, z pionierskiej rodziny związków semiochemicznych (stężenie 0.15mg/ml)
SUPREME nazwać można magnesem społecznym. Działa jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się otwarci, gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni.

Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB SUPREME spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB SUPREME to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Ze względu na fakt, iż BTB SUPREME poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest idealnym produktem również dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB SUPREME potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca swojego życia.
Czujesz, że potrzebujesz więcej odwagi i pewności siebie? Feromony zawarte w BTB SUPREME wpływają również na Ciebie. Związki te bezpośrednio stymulując narząd nosowo-lemieszowy w Twoim nosie sprawiają, że stajesz się bardziej aktywny, skupiony, pewny siebie, śmiały i towarzyski. I nie ma to NIC wspólnego z efektem placebo. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej dawki adrenaliny i komunikatywności, BTB będzie dobrym wyborem. BTB poprawia również Twoje samopoczucie. Może również wpływać na zwiększenie Twojego libido.
Co zyskasz?
 • dobry kontakt, większa otwartość rozmówcy, zwiększone zaufanie,
 • zainteresowanie i zauroczenie Twoją osobą,
 • skupienie i dobre samopoczucie,
 • większa pewność siebie, towarzyskość i asertywność,
 • autorytet i poważanie, pozycję lidera,

Jak na SUPREME Men reagują kobiety?

Stosując SUPREME Men roztaczasz wokół siebie aurę silnego mężczyzny. Dziesięć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że postrzegany jesteś przez otoczenie jako stanowczy i dominujący samiec, ale jednocześnie mężczyzna, któremu warto ufać i do którego warto się zbliżyć. Kobiety chcą przebywać bliżej Ciebie, zaczepiają Cię i otwierają się przed Tobą. Niektóre stają się bardzo rozmowne, gawędziarskie i ekstremalnie przyjazne. Okazują szczere zainteresowanie Twoją osobą.

Odpowiednie związki wpływają na ich nastrój, sprawiając, że stają się one przy Tobie mniej zdenerwowane, mają świetne samopoczucie. Czasami wręcz stają się bardzo zabawowe i beztroskie, a w niektórych sytuacjach wręcz zanoszą się śmiechem. Możesz zauważyć oznaki flirtowania, fizycznego zbliżania się, przytulania i ocierania. Kobiety stają się uległe i tolerancyjne, co zauważyć możesz po mowie ciała oraz częstym i intensywnym kontakcie wzrokowym. Kobiety w Twoim bliskim otoczeniu stają się zrelaksowane i zadziwiająco spokojne.

Informacje Techniczne:

 • Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
 • Wydajność: 370 kropel
 • Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
 • Zawartość feromonów: 6,5mg
 • Stężenie: 0,65 mg/ml
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 17.57 mcg
 • Dzienna aplikacja: 1÷6 kropel
 • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6÷9 miesięcy
 • Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

Sposób użycia: dołączony do opakowania atomizer ułatwia aplikację produktu. Spryskaj feromonami ciało i ubranie – elegancki, męski zapach produktu będzie Ci towarzyszył przez wiele godzin. Jedna aplikacja uwalnia 44 mcg czystych feromonów. Jedno opakowanie pozwala na dokładnie 226 aplikacji i wystarczy nawet na 7 miesięcy codziennego użytkowania.

Pojemność: 10 ml
Skład: BTB SUPREME w wersji męskiej zawiera nie tylko najbardziej cenione i sprawdzone przez wprawnych użytkowników feromony, ale również nowo odkryte związki, które zadziwiają swoją wysoką skutecznością. Androstenon oraz Androsteron podkreślają Twoją męskość oraz pozycję lidera. Alfa-Androstenol i Androstanon sprawia, że ludzie bardziej Tobie ufają i otwierają się przed Tobą. Androstadienon uspokaja kobiety i poprawia ich samopoczucie oraz pobudza seksualnie w sytuacjach intymnych. BTB SUPREME for Men wzbogacony został nowoodkrytym feromonem, który wykazuje nadzwyczajną aktywność w porównaniu do dotychczas znanych związków. To najsilniejszy feromon odkryty w ciągu ostatnich kilkunastu lat.
Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.