menspace

PayPo - Kup dzisiaj, zapłać za miesiąc!

Jeśli nie chcesz płacić za zakupy a jednocześnie chcesz już cieszyć się swoim ulubionym kosmetykiem skorzystaj z PayPo. Aby tego dokonać wybierz odpowiednią formę płatności w sklepie. Tuż po zakończeniu zakupów zobaczysz ich podsumowanie - wtedy wystarczy kliknąć przycisk "zapłać przez PayPo". Po przejściu do odpowiedniej witryny czeka Cię już tylko weryfikacja użytkownika i... To wszystko. W razie problemów z łączem lub przeglądarką - link do płatności znajdzie się również w mailu przesłanym na wybrany przez Ciebie adres. To takie proste!

Jak wygląda weryfikacja?

Podajesz swoje dane i pesel - to wszystko. Jeśli nie otrzymasz od sklepu swoich zakupów, Twoja transakcja zostanie anulowana, a PayPo nie pobierze od Ciebie pieniędzy. Nie potrzebujemy żadnych haseł i loginów do Twojego banku. Nie wymagamy podawania danych, kart debetowych czy kredytowych. Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów. Do potwierdzenia zamówienia używasz tylko kodu, który dostaniesz SMS-em. Płacisz za zakupy potem, czyli masz czas, żeby sprawdzić, czy towar jest zgodny z zamówieniem. Jesteś objęty Gwarancją Ochrony Kupującego - dowiedz się więcej.

Korzyści z metody płatności PayPo:

  • Twoje pieniądze zostają u Ciebie. Możesz przeznaczyć je na coś innego, a za zakupy zapłacisz później.
  • Masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty.
  • Gdy zdecydujesz się zwrócić część lub całe swoje zakupy, zmniejszy się też Twój rachunek w PayPo.
  • Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty.

bestsellery