Producent: Feromony dla mężczyzn
Kod: FER000006
Dostępność: szybka wysyłka 24h
Czas realizacji [dni]: od 1
Wysyłka: od 0,00 PLN - zobacz wszystkie
Cena: 337,00 PLN
Szczegóły

Ekskluzywna wersja klasycznego PHEROMAX wzbogacona 2 mg oksytocyny – neuropeptydu, który sprzyja budowaniu więzi i zaufania. PHEROMAX Oxytocin sprawdza się zarówno na randkach, na spotkaniach towarzyskich, jak również w relacjach biznesowych. Feromony wzmacniają zainteresowanie otoczenia Twoją osobą, sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny dla kobiet oraz wzmacniają Twoje poczucie pewności siebie. To gwarancja sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Składniki aktywne:

  • androstenol – poprawia relacje towarzyskie, ułatwia nawiązywanie nowych znajomości,

  • androstenon – dodaje pewności siebie, dzięki niemu poczujesz się bardziej męski i właśnie tak będą postrzegać Cię kobiety,

  • androstadienon – w sytuacji intymnej pobudzi zarówno Ciebie, jak i Twoją partnerkę,

  • oksytocyna – sprzyja budowaniu więzi i zaufania.

Polecany dla: mężczyzn, którym zależy na zainteresowaniu kobiet, ale również na powodzeniu w pracy i dobrych relacjach ze znajomymi.

Sposób użycia: aby uzyskać pożądany efekt wystarcza już jedna aplikacja, która uwalnia aż 45 mcg czystych feromonów! Stosuj na czystą i suchą skórę, najlepiej w okolicy szyi lub nadgarstków.

Pojemność: 14 ml

Dodatkowe informacje: zapewniamy dyskretną wysyłkę kurierem DPD, Pocztą Polską lub paczkomatami. Nie musisz obawiać się, że ktokolwiek zgadnie co jest w środku.

Skład: Androstenol, Androstenone, Androstadienone, Oxytocin.

Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.