MenSpace.pl stara się, żeby zamówienia były zrealizowane i wysłane jak najszybciej.
Zanim zamówienie dotrze do Twoich drzwi, musi przejść 3 etapy. O zakończeniu każdego etapu zostaniesz poinformowany e-mailem.

ETAP 1 CZAS ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY

• wybierając "Płatność on-line – płatność z góry" zamówienie zaczynamy realizować po otrzymaniu potwierdzenia o wpłacie. Najczęściej informację o zapłacie dostajemy w ciągu kilku minut, maksymalnie na drugi dzień.
• wybierając "Przelew tradycyjny – płatność z góry" zamówienie zaczynamy realizować po zaksięgowaniu wpłaty. Zazwyczaj zajmuje to 2-3 dni robocze.
• wybierając płatność "Za pobraniem" Twoja przesyłka pomija etap 1 i przechodzi od razu do etapu 2.

UWAGA! Zamówienia nieopłacone przez 7 dni zostają anulowane.

ETAP 2 CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI

Produkt wysyłamy zgodnie z jego dostępnością. W każdym opisie kosmetyku jest informacja o wysyłce napisana kolorem czerwonym:
• Szybka wysyłka – Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, wysyłamy go w ciągu 24 godzin.
• Wysyłka do 3 dni – Towar tak oznaczony mamy w zewnętrznym magazynie, wysyłamy go w ciągu 72 godzin
• Wysyłka do 7 dni – Towar tak oznaczony mamy w zewnętrznym magazynie, wysyłamy go w ciągu tygodnia

ETAP 3 CZAS DOSTAWY

Firma kurierska DHL stara się jak najszybszej dostarczyć przesyłkę. Większość paczek dociera następnego dnia roboczego, maksymalnie do 2 dni po nadaniu.

Paczkomaty InPost – maksymalnie do 2 dni roboczych paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Gdy paczka znajdzie się w skrytce natychmiast powiadomimy Cię o tym, wysyłając SMS i e-mail z kodem odbioru.

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy licząc dni robocze. Zamówienia składane w dni wolne od pracy i święta realizujemy pierwszego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia.