array(15) {
 ["price"]=>
 float(360)
 ["default_price"]=>
 float(360)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(292.6829)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 360,00 PLN
W koszyku

Producent: Feromony
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Poznaj BTB Business - feromony trzeciej generacji dla mężczyzn 10 ml

Specjalnie opracowana kompozycja substancji semiochemicznych, usprawniających Twoje samopoczucie oraz komunikację w pracy i biznesie. BTB BUSINESS pomoże Ci wejść w biznesowe flow, aby pozałatwiać wszystkie ważne sprawy, nabrać mocy, zdecydowania i konkretnie podążać za swoimi celami. Na zewnątrz chaos, a w Tobie - konkret i zdecydowanie.

W porównaniu do innych produktów BTB BUSINESS cechuje mniejszy charakter seksualny. Jego działanie ukierunkowane jest na aktywność zawodową. Te feromony, które miały charakter seksualny, zostały zminimalizowane. W ich miejsce zostały dobrane specjalnie feromony, których zadaniem jest zwiększać Twoją pewność siebie, otwierać ludzi na relacje z Tobą, zwiększać zaufanie drugiej strony do Twojej osoby, a także łagodzić atmosferę w sytuacjach stresujących. Co ważne, BTB BUSINESS zawiera również nowo odkryte związki z nowej rodziny feromonów 3 generacji, których zadaniem jest wpływać na poczucie bezpieczeństwa Twoich kontrahentów i rozmówców, tak, aby relacja między Wami była przyjemna, przebiegała w luźnej atmosferze i zaufaniu.

Sprawczość: Związki zawarte w BTB Business pomogą Ci wystartować z rana - w chwilach braku decyzyjności i braku wewnętrznej motywacji. 10ml flakon zawiera nie tylko feromony wpływające na innych, ale też związki wpływające na Ciebie - zwiększając Twoją moc, asertywność i pewność siebie.

Siła Przebicia: BTB BUSINESS dzięki zawartości specyficznych związków semiochemicznych (wydzielanych przez tzw. gruczoły Montgomerego) przywraca Twój wewnętrzny spokój, abyś czuł mniej stresu i rozdrażnienia, a tym samym odblokował własny potencjał energii i poczucia mocy.

Przychylność: Jeśli w Twojej pracy ważne jest to, jak odbierają Cię inni, BTB Business pomoże Ci wykreować aurę osoby zdecydowanej, pewnej siebie, stanowczej, ale z dobrym, pozytywnym nastawieniem do innych.

Ważne, gdy potrzebujesz nie tylko wyrazić własne stanowisko i postawić na swoim, ale chcesz, by ludzie bardziej Cię lubili, ufali i dobrze odbierali.

Dlaczego BTB Supreme to techniczna rewolucja?

 • Każdy flakon BTB BUSINESS, jako podstawę, ma zagwarantowaną mieszaninę skutecznych feromonów - w stężeniu o koncentracji 0.4mg/ml, wpływających na narząd VNO innych
 • BTB BUSINESS zawiera dodatkowo mieszaninę feromonów ukierunkowanych stricte na działanie motywacyjne i biznesowe
 • BTB BUSINESS (podobnie jak SUPREME) zawiera zaawansowane technologicznie feromony, z pionierskiej rodziny związków semiochemicznych (stężenie 0.15mg/ml), których nie zawiera żaden inny produkt na świecie

BOOSTER DOBREGO SAMOPOCZUCIA - Biznes może być jeszcze prostszy, bardziej lekki i naprawdę przyjemny. Twoje życie nie musi być składanką zmartwień, pośpiechu, trudów i walki - z urzędami, z ludźmi, ze światem, który na każdym kroku robi problemy. Możesz z większym spokojem wypełniać swoje obowiązki i powinności - które przestają być karą, a stają się realizacją własnej kreacji, w przyjemności bycia i dobrym samopoczuciu.

WPŁYW NA CIEBIE I OTOCZENIE

 • FAZA 1 (pierwsze 15 minut):
  W pierwszej kolejności, gdy wdychasz nowe związki, działają one na Ciebie - przypominając Twojemu ciału - somatyce - o naturalnym spokoju, wewnętrznej harmonii i relaksie. Ich zadaniem jest wpływać nie na otoczenie, ale na Ciebie. Dlaczego? Ponieważ dopiero wtedy, gdy jesteś w stanie wewnętrznej równowagi możesz w efekcie naturalnie i swobodnie działać w zewnętrznym świecie i skutecznie komunikować się z innymi.
 • FAZA 2 (od 3 minuty, do 3 godzin):
  Druga część opiera się na działaniu na otoczenie. Ludzie, którzy są obok Ciebie wdychają Twoje feromony, dzięki czemu stają się wobec Ciebie bardziej przyjaźni, bardziej otwarci, chętni do rozmowy i interakcji.

Informacje Techniczne:

 • Opakowanie: 10ml szklany flakon z zakraplaczem
 • Wydajność: 370 kropel
 • Aplikowana doza substancji: 27mcl / 1 kroplę
 • Stężenie: 0,65 mg/ml
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 17.57 mcg czystych feromonów
 • Skład BTB Man: Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstanon + inne + feromony z nowej rodziny 3 generacji

Sposób użycia: dołączony do opakowania atomizer ułatwia aplikację produktu. Spryskaj feromonami ciało i ubranie – elegancki, męski zapach produktu będzie Ci towarzyszył przez wiele godzin. Jedna aplikacja uwalnia 44 mcg czystych feromonów. Jedno opakowanie pozwala na dokładnie 226 aplikacji i wystarczy nawet na 7 miesięcy codziennego użytkowania.

Pojemność: 10 ml
Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.