Angry Beards - Czeska Moc Brody

Angry Beards - Czeska moc brody!

Angry Beards to znana czeska marka.

Przedstawiamy Wam nowości z oferty czeskiego producenta.

Angry Beards Roller to wałek z 540 tytanowymi mikroigiełkami o długości 0,5 mm, który wprowadza prawdziwą rewolucję w zakresie wzrostu brody. Beard Roller, jest specem od penetracji. Przekłuje górną warstwę skóry, dzięki czemu dochodzi do masywnego ukrwienia, aktywacji naturalnego gojenia się i ostatecznie też do lepszego wchłaniania Dopingu. Wszystko to razem wzięte wspiera porost nowych i już istniejących włosów na brodzie.

Angry Beards Beard Straightener to elektryczny kartacz do brody. Jest to najpotężniejsza broń do układania i prostowania wąsów i brody. Do każdej sztuki dodajemy gratis Heat Protector - balsam chroniący przed spaleniem, z którym taka pielęgnacja brody będzie całkowicie bezbolesna i bezpieczna. Elektryczny kartacz Angry Beards oferuje wybór spośród temperatur od 120 do 220°C. Wiadomo, że każdy wąs wymaga innej temperatury, a poza tym każda temperatura zadziała na niego inaczej. Jeśli będziesz chciał włos naprawdę wyrównać, zastosujesz wyższą temperaturę. Jeśli chcesz tylko wprowadzić lekką zmianę, wystarczy temperatura niższa i równocześnie krótszy czas czesania.

Angry Beards Beard Doping tym razem w większym rozmiarze! Doping to preparat stworzony z myślą o facetach chcących zagęścić i przyspieszyć porost brody. Nie ma co się oszukiwać, rozmiar jest ważny i każdy to wie. Właśnie dlatego powstał Big Beard Doping! Badania potwierdziły pozytywne działanie preparatu na porost brody i włosów, o czym przekonało się już setki brodaczy. Należy pamiętać, że jest to długotrwały proces, a tym samym również wspieranie musi być stopniowe, inaczej się nie da.

Angry Beards to nie tylko Broda, to też higiena intymna. Antisweat to dezodorant do miejsc intymnych dobry w każdych warunkach, w których przyczyną pocenia się nie jest ruch czy wysiłek fizyczny. A zatem nie jest odpowiedni dla sportowców, facetów przenoszących meble, kucharzy itp. Dla takich sytuacji i okoliczności powstał Antistick. Antisweat przeznaczony jest dla pracujących przy biurku, e-sportowców, szachistów, osób niepełnosprawnych poruszających się na co dzień na wózku inwalidzkim, czyli osób które większą część dnia spędzają w pozycji siedzącej. Wszyscy jednak mają wspólny cel: utrzymać suchość i świeżość w strefie intymnej bez zbytecznego wysiłku.

Jedną z nowości, którą również chcemy Wam przedstawić to balsam do ust o smaku i zapachu energy drinka. Z ręką na sercu przyznajmy sobie, że sam proces smarowania warg może ujmować odrobinę męskości. Niestety. Jednocześnie jednak jest coś niemęskiego również w spękanych ustach, dlatego warto jednak zadbać o ten element codziennej pielęgnacji twarzy. Rewolucyjny system Rotatehide umożliwia założenie sztyftu od góry lub od dołu według potrzeby i dotychczasowego zużycia. Witamy w przyszłości! Korzystaj z niego zawsze, kiedy masz wrażenie, że jest Ci to potrzebne. Dwa ostrzeżenia, pierwsze to zalecana ostrożność, żeby nikt tego nie widział, z oczywistych powodów. Zalecane jest chwilowe zamknięcie się w windzie, ubikacji i innych miejscach prywatnych. Jeśli nie masz takiej możliwości możesz zastosować stary chwyt „coś mi upadło pod stół“, „czyżby kurtka mi się od wewnątrz pruła?“ i inne. Drugie ostrzeżenie dotyczy smaku balsamu. W przypadku ochoty na piwko lub mięso, mieszanie smaku energy drinka z czymś takim może być niesmaczne.

Angry Beards - Czeska Moc Brody
Sprawdź Angry Beards - Czeską moc brody i nie tylko...

Komentarze

  • Menspace napisał:
    Panie Dawidzie, Oczywiście kartacz jest bezpieczny, dlatego do zestawu dołączamy gratisowo specjalny balsam chroniący włosy podczas kartaczowania. Mimo wszystko zalecana jest ostrożność w ustawieniach temperatury kartacza i kontrola jego wpływu na zarost. Od standardowej prostownicy różni się tym, że nie odejmuje objętości włosom. Jego zadaniem jest wyłącznie wyprostować odrobinę brodę i poprawić jej wizualny efekt. Broda odpowiednio wykartaczowana i nabalsamowana stworzy efekt, którego pozazdrości niejeden brodacz :)
    25.02.2021
  • Dawid napisał:
    Czy ten kartacz elektryczny aby na pewno jest bezpieczny? I czym się różni od standardowej prostownicy?
    25.02.2021

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane