Bulk Homme w Menspace

Bulk Homme w Menspace

Bulk Homme dostępne tylko w Menspace! 

Do naszej oferty dołącza japońska marka - Bulk Homme! Linia kosmetyków, która wyróżnia siebie kilkoma kluczowymi cechami. Używają najlepszych i sprawdzonych klinicznie składników tak aby Twoja skóra była zadbana i odpowiednio nawilżona. Produkty BULK HOMME przechodzą rygorystyczne testy, które gwarantują im najwyższą jakość, mają być motywatorem do działania każdego dnia. Najlepsze i naturalne składniki to esencja Bulk Homme. Rozwiązania jakie znalazły się w składach poszczególnych produktów są efektywne i efektowne. Wrażenie robi nawet opakowanie produktów, minimalistyczne ale ekscytujące. Przemysł kosmetyczny ma swoje sprawdzone praktyki dotyczące estetyki opakowań, Bulk Homme zdecydowało się na odważniejsze rozwiązania, projekty opakowań są przede wszystkim ekologiczne i bardzo wydajne. To styl i wyrafinowanie jakiego nie można znaleźć w żadnym konkurencyjnym produkcie. To ich metoda wyrażenia jakości premium swoich produktów. Inspirujący zapach uderza mężczyznę już po otwarciu opakowania, to coś co ekscytuje i porusza zmysły. Wizja marki Bulk Homme to również pewien styl życia emanujący pewnością siebie, wzmacniający umysł i ciało. Mężczyzna korzystający codziennie z produktów tej marki to zmotywowany do działania biznesmen, skoncentrowany na sukcesie w życiu prywatnym i zawodowym.

Jednym z flagowych produktów Bulk Homme jest duet składający się z żelu do mycia twarzy oraz bubble net, czyli siatki pozwalającej na maksymalne spienianie produktów do pielęgnacji ciała i twarzy. Bulk Homme Face Wash to żel do mycia twarzy, który wspaniale i gęsto się pieni - zwłaszcza w towarzstwie Bubble Net tego samego producenta. Gęsta piana zmniejsza tarcie między dłońmi a skórą Twojej twarzy podczas mycia. Produkt poza wyróżniającą go gęstą pianą oferuje również wspaniałe doznania zapachowe. Bulk Homme Face Wash to żel dla wymagającego mężczyzny, który szuka najwyższej jakości i elegancji.

Po dokładnym umyciu twarzy, nie można pominąć jej odpowiedniego nawilżenia - w tym wypadku najlepszy jest The Toner. To jeden z najlepszych kremów dostępnych na europejskim rynku. Jest świetną alternatywą dla kremu matującego marki Baxter of California i jednocześnie jest dostępny w większej pojemności. Krem utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia Twojej cery jednocześnie nie pozostawiając po sobie tłustych śladów.

Umyta i nawilżona twarz na tym etapie potrzebuje wyłącznie odpowiedniej ochrony, właśnie dlatego powstał The Lotion. Emulsja, której zadaniem jest nawilżyć i ochronić twarz - zwłaszcza po porannym prysznicu. Naniesiona bezpośrednio na krem do twarzy stworzy na cerze ochronny film. Zabezpieczy odpowiedni poziom wilgoci w skórze i dodatkowo ochroni cerę przed szkodliwym wpływem środowiska na cerę. Sprawdź sam i przekonaj się na własnej skórze.

Bulk Homme to również produkty do pielęgnacji włosów. The Shampoo to szampon, który sprawdza się w codziennej pielęgnacji, ale również przy zmywaniu olejowych czy woskowych pomad. Usuwa nadmiar sebum i odblokowuje pory. Połączony z The Treatment, czyli odżywką do włosów stanowi doskonały duet produktów pozwalających na doskonałą pielęgnację tego co dla nas mężczyzn często najważniejsze. Treatment marki Bulk Homme która naprawia uszkodzoną skórę głowy i zniszczone włosy. Japoński producent stworzył produkt, który pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i jednocześnie świetnie sprawdza się jako remedium na przesuszone włosy. 

Bulk Homme w Menspace
Sprawdź Bulk Homme:

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane