Bulk Homme

Bulk Homme to linia kosmetyków, która wyróżnia siebie kilkoma kluczowymi cechami. Używają najlepszych i sprawdzonych klinicznie składników tak aby Twoja skóra była zadbana i odpowiednio nawilżona. Elementem ekscytacji są efekty działania kosmetyków BULK HOMME - te są widoczne gołym okiem, stosowane regularnie czynią cuda w kwestii pielęgnacji włosów, twarzy, rąk i ciała. Produkty BULK HOMME przechodzą rygorystyczne testy, które gwarantują im najwyższą jakość, mają być motywatorem do działania każdego dnia.

   

MINIMALISTYCZNA, ALE EKSCYTUJĄCA

Najlepsze i naturalne składniki to esencja Bulk Homme. Rozwiązania jakie znalazły się w składach poszczególnych produktów są efektywne i efektowne. Wrażenie robi nawet opakowanie produktów, minimalistyczne ale ekscytujące.

ZEN

Przemysł kosmetyczny ma swoje sprawdzone praktyki dotyczące estetyki opakowań. Bulk Homme zdecydowało się na odważniejsze rozwiązania, projekty opakowań są przede wszystkim ekologiczne i bardzo wydajne. To styl i wyrafinowanie jakiego nie można znaleźć w żadnym konkurencyjnym produkcie. To ich metoda wyrażenia jakości premium swoich produktów.
 

Efekt WOW

Inspirujący zapach uderza mężczyznę już po otwarciu opakowania, to coś co ekscytuje i porusza zmysły. Nie sposób opisać słowami jak pobudzające potrafi być pierwsze użycie BULK HOMME. Nie wierzysz? Sprawdź! Kod rabatowy BULKHOMME pozwoli Ci na 10% rabatu od cen katalogowych produktów tej marki.
  
Wizja marki
 
Bulk Homme to również pewien styl życia emanujący pewnością siebie, wzmacniający umysł i ciało. Mężczyzna korzystający codziennie z produktów tej marki to zmotywowany do działania biznesmen, skoncentrowany na sukcesie w życiu prywatnym i zawodowym.
Dostosuj
×
Filtry
Filtry
  • Status
Zastosuj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie: