Nowość
Mühle | Niedostępny
Kod: Muh000006
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Producent: Mühle
Dostępność: Niedostępny
Ostatnio dostępny: 02.10.2021
 • Opis

  Elegancki 4-elementowy zestaw akcesoriów do golenia Muhle RYTMO S81 H220 SSR - jesion.

  Uchwyty pędzla i maszynki wykonane z drzewa jesionu. Chromowane, eleganckie wykończenie stojaka, miseczki i elementów metalowych pędzla i maszynki.

  Zestaw składa się z:

  • Pędzla do golenia, wykończonego z szlachetnej żywicy syntetycznej - wypolerowanej ręcznie. Włosie to oczywiście naturalne włosie z szlachetnego borsuka. Rozmiar M - średnica wynosi 21mm.
  • Maszynka do golenia na żyletki
  • Tygiel do spieniania mydła wykonany z szlachetnej chromowanej stali.
  • Stojak na cały zestaw, również wykonany z chromowanej stali. Znajdzie się w nim miejsce na pędzel, maszynkę oraz tygiel.

  Materiał - naturalne drewno z drzewa jesionu

  Uchwyt pędzla oraz maszynki został wykonany z niezwykle wytrzymałego i odpornego na działanie wody (w wyniku specjalnej obróbki termicznej) drewna jesionowego. W celu zachowania maksymalnie naturalnego wyglądu uchwytu drewno było olejowane, a nie lakierowane, jak ma to miejsce w przypadku większości zwykłych pędzli oraz maszynek do golenia. Uchwyt ma chromowane wykończenia, co daje imponujący połysk i wysoką odporność na korozję. Pędzel Mühle jest idealny do golenia na mokro.

  Pędzel - Czyste włosie borsuka

  Borsuk gwarantuje najwyższą jakość spośród naturalnego włosia. Materiał jest rozpoznawalny dzięki swojemu ciemnemu kolorowi. Każdy inywidualny włos jest delikatnie grubszy, ale jednocześnie nadal pozostaje miękki i gwarantuje elastyczność. Ta jakość polecana jest tym, którzy szukają efektu masowania podczas nakładania piany.

  Głowica maszynki - klasyka

  Od wielu lat, maszynka do golenia na żyletki była uważana za stylową klasykę, która pozwoli na precyzyjne golenie. Dla wielu użytkowników to ideał wśród maszynek do golenia. Jej styl jest doskonale dopasowany do produktów firmy Muhle. Głowica z żyletką jednak wymaga od użytkownika wyjątkowej uwagi i szacunku. Mężczyzna z pewną ręką nie będzie jednak miał problemów z goleniem - nawet pod włos. W odróżnieniu do nowoczesnych maszynek, głowica nie zmienia swojego położenia - całość polega na sprawności manualnej golarza. 

  Dodatkowe informacje: zestaw o numerze seryjnym S81 H220 SSR

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.