Giubra

Początkowo główną działalnością marki, która powstała w 1967 roku, było tworzenie i produkcja odzieży roboczej, głównie dla branży fryzjerskiej. Później ta działalność produkcyjna została rozszerzona o sekcję handlową, działającą od ponad trzydziestu lat, która ma na celu poszukiwanie szerokiej gamy produktów i akcesoriów, obejmujących sektor kosmetyczny (rozpylacze, podgrzewacze do wosku, woski do depilacji...) oraz sektor profesjonalnych narzędzi dla fryzjerów i barberów.

Ten ostatni sektor był przedmiotem szczególnej uwagi i obecnie obejmuje coraz szerszy zakres produktów elektrycznych (takich jak suszarki, prostownice, lokówki...), produktów jednorazowego użytku, akcesoriów oraz sektora promocyjnego, zawsze skierowanego na poszukiwanie wyjątkowych produktów o innowacyjnym designie, które mogą stanowić oryginalną ofertę promocyjną i skuteczny nośnik reklamowy dla firm, które je wykorzystują.

Bogata wiedza, zdobyta w ponad trzydziestu latach działalności, pozwala włoskiej marce oferować produkty spełniające najbardziej wymagające potrzeby techniczno-zawodowe, łączące elegancki i nowoczesny design z doskonałą jakością. Ponadto jej nowoczesne i dynamiczne podejście do globalnego rynku skłania ją do poszukiwania i oceniania produktów z całego świata, wybierając tylko te, które wyróżniają się jakością i innowacyjnością.

Oferta włoskiego producenta w sklepie Menspace będzie systematycznie poszerzana.

Dostosuj
×
Filtry
Filtry
  • Status
Zastosuj