Mühle | Dostępny
Kod: Muh000004
Cena: 469,00 PLN

Producent: Mühle
Dostępność: Dostępny
Czas realizacji [dni]: od 1
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - zobacz wszystkie
 • Opis

  Elegancki 4-elementowy zestaw akcesoriów do golenia Muhle RYTMO S81M226SSR.

  Uchwyty pędzla i maszynki wykonane ze szlachetnej żywicy syntetycznej ręcznie polerowanej. Chromowane, eleganckie wykończenie stojaka, miseczki i elementów metalowych pędzla i maszynki.

  Zestaw składa się z:

  • Pędzla do golenia, wykończonego z szlachetnej żywicy syntetycznej - wypolerowanej ręcznie. Włosie to oczywiście naturalne włosie z szlachetnego borsuka. Rozmiar M - średnica wynosi 21mm.
  • Maszynka do golenia na żyletki
  • Tygiel do spieniania mydła wykonany z szlachetnej chromowanej stali.
  • Stojak na cały zestaw, również wykonany z chromowanej stali. Znajdzie się w nim miejsce na pędzel, maszynkę oraz tygiel.

  Materiał - Szlachetna żywica syntetyczna

  Żywica użyta do wykonania zestawu RYTMO to syntetyczny materiał najwyższej jakości, którego powierzchnia jest najpierw produkowana a dopiero później oczyszczana. Materiał jest idealny dla ekskluzywnych akcesoriów dzięki swojej uniwersalności podczas kształtowania i projektowania. Warto wspomnieć przy okazji, że estetyczne kształty uchwytu pędzla i maszynki są wytwarzane z litej stali. Dopiero później każdy element jest kilkukrotnie oraz indywidualnie polerowany do momentu uzyskania wyjątkowego blasku. Ta metoda pozwala każdemu modelowi uzyskać przyjemną w dotyku powierzchnię oraz zabezpiecza ją na wiele lat. Cały proces gwarantuje wszystkim produktom powierzchnię odporną na korozję, wieloletnią trwałość i luksusowy wygląd.

  Pędzel - Czyste włosie borsuka

  Borsuk gwarantuje najwyższą jakość spośród naturalnego włosia. Materiał jest rozpoznawalny dzięki swojemu ciemnemu kolorowi. Każdy inywidualny włos jest delikatnie grubszy, ale jednocześnie nadal pozostaje miękki i gwarantuje elastyczność. Ta jakość polecana jest tym, którzy szukają efektu masowania podczas nakładania piany.

  Głowica maszynki - klasyka

  Od wielu lat, maszynka do golenia na żyletki była uważana za stylową klasykę, która pozwoli na precyzyjne golenie. Dla wielu użytkowników to ideał wśród maszynek do golenia. Jej styl jest doskonale dopasowany do produktów firmy Muhle. Głowica z żyletką jednak wymaga od użytkownika wyjątkowej uwagi i szacunku. Mężczyzna z pewną ręką nie będzie jednak miał problemów z goleniem - nawet pod włos. W odróżnieniu do nowoczesnych maszynek, głowica nie zmienia swojego położenia - całość polega na sprawności manualnej golarza. 

  Dodatkowe informacje: zestaw o numerze seryjnym S81 M226 SSR

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane
 • Poleć produkt