menspace

Wielkanocna promocja!

15% rabatu specjalnie z okazji świąt wielkanocnych! Jeśli jesteś subskrybentem newslettera to dowiadujesz się o tej promocji wcześniej niż reszta! Kod rabatowy EASTER uprawnia Cię do skorzystania z stworzonej dla naszych klientów okazji. Po podaniu kodu rabatowego w koszyku zgarniesz 15% rabatu! Pamiętaj jednak, że rabat nalicza się od cen detalicznych a promocje nie sumują się. To znaczy, że jeśli wybrany przez Ciebie produkt jest przeceniony rabat może być niższy niż 15%. W naszej ofercie mamy sporą ilość produktów, które doskonale sprawdzą się na nadchodzące ciepłe dni! Wśród tych najlepszych są produkty i zestawy takich marek jak American CrewDr K Soap CompanyBaxter of California, MuhleBluebeards Revenge, Uppercut Deluxe, Reuzel, Captain Fawcett, Zew for Men i wiele wiele innych!

Pamiętaj, że kod rabatowy obowiązuje do końca dnia w poniedziałek 31.03.2024 - PROMOCJA PRZEDŁUŻONA DO 07.04.24

Takie promocje to świetna okazja do sprawdzenia nowości lub sprawdzenia marek, które już goszczą w naszej ofercie. Szczególną uwagę warto zwrócić na nowozelandzką pozycję z naszych półek, czyli Triumph and Disaster! Luksusowe kosmetyki dla Mężczyzn. Codzienna pielęgnacja nie jest tylko koniecznością czy obowiązkiem, ale przede wszystkim wyjątkową przyjemnością, a nawet pewnego rodzaju sztuką. T&D to niepowtarzalny styl kosmetyków, których piękno działa na wyobraźnie i pobudza zmysły. Oczyszczenie, pielęgnacja, poprawa kondycji i świetny wygląd to wszystko, czego potrzebuje mężczyzna – taki, jak Ty. Teraz wyjątkowe produkty możesz mieć w zasięgu ręki. Sprawdź pochodzące z Nowej Zelandii kosmetyki stworzone na bazie naturalnych składników starannie połączonych i opracowanych przez profesjonalne laboratorium kosmetyczne. Sprawdź produkty do pielęgnacji włosów i skóry głowy – szampon i odżywkę stworzoną specjalnie dla Ciebie, produkty do pielęgnacji twarzy – krem matujący, serum pod oczy czy tonik do twarzy. Subtelne rozmiary i minimalistyczna stylistyka kosmetyków doskonale podkreślą styl Twojej łazienki, a także będą Tobie towarzyszyć podczas biznesowych czy wakacyjnych podróży.

Promocja nie dotyczy produktów w zestawach oraz jest skierowana wyłącznie do klientów detalicznych z wyłączeniem klientów hurtowych oraz usługowych.

triumph


WYKORZYSTAJ KOD RABATOWY EASTER