array(15) {
 ["price"]=>
 float(49)
 ["default_price"]=>
 float(49)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(39.8374)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 49,00 PLN
W koszyku

Producent: Smilesonic
EAN: 5903933063089
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Potrzebujesz końcówek do irygatora, które pomogą Ci w pielęgnowaniu implantów i mostków dentystycznych? Postaw na końcówki Smilesonic Plaque! Prezentowane dysze czyszczące wyróżnia obecność włókien, które ułatwiają manewrowanie wokół wszczepionych w tkanki jamy ustnej ciał obcych. W efekcie masz szansę zachować w najtrudniej dostępnych obszarach perfekcyjną czystość. Końcówki bardzo łatwo montuje się na rękojeść. Przeznaczone są do irygatora bezprzewodowego Smilesonic H2O.

Implanty i mostki dentystyczne stosuje się po to, aby wypełnić ubytki powstałe po usunięciu bądź wypadnięciu zębów właściwych. Tworzone są one z materiałów sztucznych lub stopów metali, przez co nie powstaje na nich próchnica. Nie zwalnia to jednak użytkownika z obowiązku dbania o pielęgnację jamy ustnej. Płytka nazębna ciągle może bowiem nagromadzać się wokół uzupełnień, prowadząc do wielu groźnych chorób. Końcówki Smilesonic Plaque do irygatora bezprzewodowego Smilesonic H2O powstały po to, aby pomóc użytkownikom zadbać o czystość miejsc z wszczepionymi implantami czy osadzonymi mostkami dentystycznymi.

Stworzone z myślą o użytkownikach implantów i mostków dentystycznych

Smilesonic Plaque to nie są klasyczne dysze czyszczące. Na ich końcach można dostrzec skupione włosie, które umożliwia skuteczną pielęgnację trudno dostępnych obszarów jamy ustnej. Dzięki połączeniu pracy irygatora bezprzewodowego Smilesonic H2O oraz prezentowanego produktu, będziesz mógł przestać się martwić powstawaniem wokół uzupełnień płytki nazębnej.

Nie musisz siłować się z końcówką

Końcówki Smilesonic Plaque nakłada się na rękojeść irygatora na „kliknięcie”. Co to oznacza? Otóż aby założyć końcówkę, wystarczy wcześniej tylko wcisnąć zlokalizowany na urządzeniu przycisk uwalniania końcówki. Potem nasuwamy dyszę na trzon rękojeści aż do pojawienia się charakterystycznego „kliknięcia”. I gotowe! Końcówkę łatwo zdejmiesz z irygatora po ponownym użyciu przycisku uwalniania końcówki.

Specyfikacja:

 • Do modelu: Smilesonic H2O
 • Przeznaczenie: Codzienna pielęgnacja okolic implantów i mostków dentystycznych
 • Liczba główek w zestawie: 2

Smilesonic to marka, która rewolucjonizuje codzienną higienę jamy ustnej, oferując innowacyjne szczoteczki soniczne najwyższej jakości. Produkty łączą nowoczesne technologie z designem, tworząc unikalne doświadczenie pielęgnacji zębów i prezentując się wyjątkowo estetycznie w łazienkowej szafce.

Szczoteczki soniczne Smilesonic charakteryzują się zaawansowaną technologią sonicznej wibracji, która skutecznie usuwa płytkę nazębną i kamień, zapewniając jednocześnie delikatne i skuteczne oczyszczanie. Dzięki ponad 90 000 ruchów na minutę, szczoteczki docierają do trudno dostępnych miejsc, zapewniając kompleksową pielęgnację zębów i dziąseł. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele szczoteczek sonicznych, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, Smilesonic oferuje szeroką gamę produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczoteczki są nie tylko skuteczne, ich ergonomiczny design, miękkie włosie szczoteczki oraz różnorodność trybów pracy sprawiają, że korzystanie z naszych szczoteczek sonicznych staje się przyjemnością.

Dodatkowo, szczoteczki soniczne są wyposażone w zaawansowane systemy ładowania, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale także praktyczne w użytkowaniu. Smilesonic to gwarancja zdrowego uśmiechu, innowacyjnej technologii i eleganckiego designu w jednym. Odkryj nowy wymiar pielęgnacji jamy ustnej z naszymi szczoteczkami sonicznymi i ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia.

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.