array(15) {
 ["price"]=>
 float(29.5)
 ["default_price"]=>
 float(29.5)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(23.9837)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 29,50 PLN
W koszyku

Producent: Blanx
EAN: 8017331051474
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Pasta do zębów Blanx Anty Osad jest przeznaczona do codziennego stosowania. Preparat został opracowany do kompleksowej ochrony Twoich zębów. 

Pasta wybielająca, stworzona z myślą o przywróceniu zębom naturalnej bieliUsuwa ze szkliwa drobne przebarwienia, jednocześnie przywracając im pierwotny wygląd oraz ochrania w prawidłowy sposób szkliwo i zęby. Pasta Blanx Classic zawiera w sobie składniki ziół i roślin leczniczych są to m.in porost islandzki.

 
Blanx Classic to nie tylko usuwanie osadu i zapobieganie ponownemu jego powstawaniu, ale to także dokładna ochrona zębów i ich czyszczenie zębów. Każde opakowanie pasty do zębów zawiera wzornik koloru zębów, dzięki któremu można w domowych warunkach ocenić skuteczność działania pasty do zębów. 
 
Pojemność: 75ml.

 

Skład (INCI):

Dbałość o higienę jamy ustnej to już nie konieczność ale obowiązek współczesnego mężczyzny. Męskie zęby wymagają najlepszej ochrony oraz pielęgnacji. Pasty do zębów Blanx doskonale dbają o zęby, zapewniają im niesamowitą biel, a także ochronę szkliwa oraz dziąseł. Topowym produktem jest White Shock, który pielęgnuje i w zdrowy sposób wybiela zęby abyś mógł zaprezentować swój uśmiech bez skrępowania. Kosmetyki Blanx stworzone zostały dla wymagających mężczyzn, lubiących sprawdzone produkty. Pasty do zębów Blanx przeznaczone są do codziennego stosowania, mają działanie antybakteryjne i zapobiegają psuciu się szkliwa. Sprawdź pasty Blanx!

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.