Cena: 95,00 PLN
95,00 PLN / 100ml
W koszyku

Producent: Pan Drwal
EAN: 5905623420769
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Pan Drwal Docent Serum do przetłuszczających się włosów i skóry głowy

Twoja skóra głowy potrzebuje wsparcia - sięgnij po serum Docent

Nadmierne przetłuszczanie się włosów, łupież czy swędzenie to sygnały, że skóra głowy wymaga szczególnej troski. Pan Drwal Docent – Serum do skóry głowy i przetłuszczających się włosów to odpowiedź na te potrzeby. Produkt działa jak codzienna kuracja równoważąca – reguluje wydzielanie sebum, koi podrażnienia i skutecznie łagodzi objawy łupieżu. Zawarty w serum ekstrakt z wierzbówki kiprzycy redukuje stany zapalne i wspiera naturalną równowagę skóry, natomiast mirt anyżowy działa tonizująco i antyoksydacyjnie. Całość dopełnia orzeźwiający zapach mięty i eukaliptusa z cytrynowo-ziołowym akcentem, który potęguje uczucie świeżości. To kosmetyk stworzony z myślą o mężczyznach, którzy chcą skutecznie zadbać o kondycję skóry głowy bez sięgania po agresywne środki.

Najważniejsze cechy

  • Redukuje przetłuszczanie się skóry głowy
  • Działa przeciwłupieżowo i przeciwzapalnie
  • Wzmacnia włosy i poprawia kondycję skóry
  • Orzeźwiający zapach z nutami mięty, eukaliptusa, cytryny i szałwii
  • Idealne jako codzienna kuracja lub uzupełnienie pielęgnacji

Produkty, które mogą Ci się przydać

Dla kompleksowej pielęgnacji warto sięgnąć po nawilżającą odżywkę Pan Drwal Original, która uzupełni pielęgnację o regenerację i wygładzenie włosów.

Sposób użycia

Nałóż niewielką ilość produktu bezpośrednio na czystą skórę głowy za pomocą precyzyjnego aplikatora. Wmasuj delikatnie palcami, nie spłukuj. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, stosuj codziennie lub co drugi dzień – zarówno po umyciu, jak i między myciami, w zależności od potrzeb.

Specyfikacje techniczne

Pojemność: 100 ml

Typ produktu: Serum do skóry głowy i włosów

Zapach: Mięta, eukaliptus, cytryna, szałwia

Linia: Docent

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy serum można stosować codziennie?
Tak, produkt został stworzony z myślą o regularnym stosowaniu – jego lekka formuła nie obciąża włosów, a systematyczność zwiększa skuteczność działania.

Czy produkt pomoże w walce z łupieżem?
Tak, zawarte w serum składniki aktywne działają przeciwłupieżowo, kojąco i przeciwzapalnie, łagodząc jednocześnie świąd i zaczerwienienie skóry głowy.

Środki ostrożności

Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłucz je dużą ilością wody. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosuj na uszkodzoną skórę.

Skład

Aqua, Alcohol denat., Glycerin, Betaine, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Steam Extract, Anetholea Anisata Leaf Extract, Panthenol, Parfum.

Pan Drwal – naturalne kosmetyki dla współczesnego mężczyzny

Pan Drwal - to polska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków dla mężczyzn, która obecna jest rynku od 2015 roku. Dzięki starannie dobranym składnikom oraz unikalnym kompozycjom zapachowym, produkty stały się synonimem jakości i skuteczności w codziennej pielęgnacji. Marka oferuje kompleksową gamę produktów do stylizacji i pielęgnacji brody, włosów oraz ciała, które są wolne od parabenów i silikonów. Podkreślają Twój indywidualny styl i dbają o skórę oraz zarost w zgodzie z naturą – Pan Drwal to idealny wybór współczesnych mężczyzn. 

Różnorodność linii produktowych

Pan Drwal oferuje szeroką gamę kosmetyków dostosowanych do potrzeb i preferencji każdego mężczyzny. Linia Original to hołd dla tradycji barberskiej – idealna dla tych, którzy cenią ponadczasową elegancję i skuteczną pielęgnację. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii marki, która pozwala zadbać o doskonałą kondycję skóry i zarostu.

Dla miłośników wyrazistych zapachów stworzono linię Bulleit Bourbon - inspirowaną kultowym amerykańskim trunkiem. Jej głęboki aromat z nutami soczystej pomarańczy, wanilii, słodkiej papryki i pieprzu sprawia, że każdego dnia przenosimy się do rozgrzanej słońcem doliny Missisipi. To propozycja dla odważnych mężczyzn, którzy chcą dodać swojej codziennej pielęgnacji odrobinę luksusu i charakteru.

Linia Steam Punk została stworzona przy współpracy z legendarnym barberem Adamem Szulcem. Przeznaczona jest prawdziwych koneserów męskiej pielęgnacji, a jej kompozycje wytyczają nuty szyprowe. Przenoszą użytkownika w świat surowej elegancji i industrialnego stylu. To linia dla mężczyzn ceniących klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Dla odważnych i nieszablonowych mężczyzn powstała linia Freak Show, która powstała przy współpracy z wrocławskim Petit Pati Barbershop. Inspirowana ezoteryką i archetypami, łączy naturalne składniki z tajemniczymi zapachami - Belladonna, Crocodile Tears czy Absinth. W ofercie znajdziesz olejki i balsamy do brody, szampon do brody Dr Plague oraz żel pod prysznic Datura, które zapewniają pielęgnację na najwyższym poziomie.

Współpraca z barberami – profesjonalna jakość w Twoim domu

Pan Drwal to marka tworzona w ścisłej współpracy z doświadczonymi barberami, co gwarantuje profesjonalną jakość i skuteczność produktów. Każda linia kosmetyków została opracowana z myślą o specyficznych potrzebach mężczyzn – od intensywnego nawilżenia, przez kontrolę zarostu, po wyjątkowe wrażenia zapachowe. Dzięki temu kosmetyki Pan Drwal są chętnie stosowane w renomowanych salonach barberskich, ale również doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji w domowym zaciszu.

Pan Drwal w trosce o środowisko naturalne

Od początku działalności Pan Drwal kładzie duży nacisk na ekologię i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Większość produktów jest pakowana w szklane słoiki i butelki, a także aluminiowe opakowania, co pozwala na ograniczenie zużycia plastiku. Marka dąży do tworzenia kosmetyków, które są nie tylko skuteczne, ale również przyjazne dla środowiska, odpowiadając na rosnące oczekiwania świadomych konsumentów.

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Pan Drwal Docent - Serum do przetłuszczających się włosów oraz skóry głowy 100ml

Producent: Pan Drwal sp. z o.o.
Adres: ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań
E-mail: sklep@pandrwal.pl