Nowość
Mühle | Dostępny
Kod: Muh000162
Cena: 229,00 PLN

Producent: Mühle
Dostępność: Dostępny
Czas realizacji [dni]: od 1
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - zobacz wszystkie
 • Opis

  Stylowa maszynka MÜHLE polecana do golenia na mokro dla wszystkich mężczyzn, którym zależy na wysokiej jakości akcesoriach i najwyższym komforcie golenia.

  Maszynka współpracuje z wkładami Gillette Fusion, które są stworzone z pięciu umieszczonych jedno pod drugim ostrzy. Taka konstrukcja wkładu umożliwia niezwykle precyzyjne, dokładne i delikatne golenie, które jest bezpieczne dla osób mających skłonność do zacięć oraz dla młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoje doświadczenia z goleniem. Ostrza są dostępne w sklepach na całym świecie.

  Uchwyt maszynki został wykonany z niezwykle wytrzymałego i odpornego na działanie wody (w wyniku specjalnej obróbki termicznej) drewna jesionowego. W celu zachowania maksymalnie naturalnego wyglądu uchwytu drewno było olejowane, a nie lakierowane, jak ma to miejsce w przypadku większości zwykłych maszynek do golenia. Uchwyt ma eleganckie, chromowane wykończenia, które dodają maszynce stylu i klasy, a także zwiększają jej odporność na korozję.

  Materiał wykonania:

  • ostrze:Gillette Fusion,
  • uchwyt: elegancki brązowy uchwyt z drewna jesionowego.

  Polecany dla: komfortowego golenia dla mężczyzn, którzy cenią najwyższą jakość materiałów stosowanych do wytwarzania przedmiotów codziennego użytku.

  Sposób użycia: przy pomocy wilgotnego pędzla wmasuj w skórę twarzy i szyi swój ulubiony produkt do golenia, aż do uzyskania obfitej piany. Usuń zarost przy pomocy maszynki, a następnie zmyj pozostałości produktu do golenia letnią wodą. Dokładnie oczyść pędzel i maszynkę.

  Dodatkowe informacje: model o numerze: R220F.

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane
 • Poleć produkt