array(15) {
 ["price"]=>
 float(149.9)
 ["default_price"]=>
 float(149.9)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(121.8699)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 149,90 PLN
W koszyku

Producent: ADBL
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

ADBL Leather KIT – to zestaw produktów do czyszczenia i zabezpieczenia skóry.

Zestaw zawiera:

 • ADBL Leather Cleaner – to produkt do czyszczenia skóry, odtłuszcza nie wysuszając powierzchni. Opracowany na bazie naturalnych składników czyszczących. Bezpieczny dla wierzchniej warstwy skóry. Zapewnia stabilną pianę i pozwala na długą pracę bez przemaczania. Preparat można można rozcieńczać z wodą demineralizowaną – 50/50.
 • ADBL Leather Conditioner – przyciemnia i odżywia. Posiada świetne właściwości ochronne. Nie nabłyszcza, za to zapewnia śliskość i miękkość skórze. Pracę uprzyjemnia delikatny zapach skóry. Gotowy do użycia.
 • ADBL Leather Mist – to odświeżacz powietrza o zapachu skóry zaprojektowany do wnętrz samochodowych. Poprawia nastrój i samopoczucie. Może być rozpylany na dywaniki, tapicerkę materiałową oraz pod siedzeniami. Doskonale sprawdza się w samochodzie, ale również domu i biurze.
 • ADBL Lea – to mikrofibra dedykowana do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni skórzanych. Poręczny rozmiar oraz cienki materiał sprawia, że doskonale sprawdza się w pracy na szwach i zagięciach. Dzięki wysokiej chłonności z łatwością zbiera zabrudzenia oraz pozostałości produktów. Nie pozostawia smug i fragmentów włókien. Łatwa w czyszczeniu.
 • ADBL Ther - to szczotka do czyszczenia skóry z mieszanym włosiem. Dzięki ergonomicznemu kształtowi jest niezwykle wygodna w pracy. Kompatybilność z ADBL Leather Cleaner sprawia, że gwarantuje wysoką skuteczność przy zachowaniu delikatności dla czyszczonej powierzchni.
 • ADBL Foamer 150ml – to butelka z dyszą spieniającą. Idealnie do ADBL Leather Cleaner, pozwala na uzyskanie gęstej i stabilnej piany. Umożliwia długą pracę bez przemaczania czyszczonej powierzchni.

Jest to polski producent kosmetyków i akcesoriów detailingowych. W swoim asortymencie marka posiada kosmetyki samochodowe służące do pielęgnacji karoserii i wnętrza samochodu, maszyny polerskie, pady oraz najwyższej jakości akcesoria takie jak: rękawice z mikrofibry, ręczniki i mikfofibry do osuszania karoserii, aplikatory, uchwyty do telefonu, pędzle detailingowe oraz szczotki do czyszczenia felg i wiele innych produktów! Marka ADBL swojąsiłę czerpie z innowacji, tworząc unikalne receptury produktów. Dzięki skuteczności i wysokiej jakości, produkty ADBL szybko zyskały uznanie w kręgu profesjonalistów. Poznaj kosmetyki marki ADBL już dziś!

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.