menspace

Dzień chłopaka w Menspace!

W tym roku również obchodzimy dzień w którym każdy facet przypomina sobie, że ma w sobie jeszcze trochę chłopca. 30 września to mniejszy i większy powód do prezentu dla siebie lub najbliższego mężczyzny. 

W Menspace wiemy, że dobrze wybrany prezent potrafi zmienić mentalność mężczyzny, dlatego poniżej przygotowaliśmy kilka sprawdzonych pomysłów, które trafią w gusta Twojego mężczyzny.

Promocja zaczęła się dla Ciebie dokładnie w tej chwili i potrwa aż do północy 2 października! Nie czekaj, skorzystaj z kodu rabatowego DZIEŃCHŁOPAKA i zgarnij 10% rabatu na cały asortyment! Zadbaj o siebie, kup prezent dla chłopaka lub przetestuj naszą ofertę olejków, szamponów, żeli pod prysznic, grzebieni, odżywek, balsamów i kartaczy do brody.

Pamiętaj, promocje w naszym sklepie nie łączą się - możesz skorzystać z jednego kuponu do jednego zakupu. Promocja trwa aż do 02.10.22 - po prostu zrób zakupy i w koszyku podaj kod promocyjny DZIEŃCHŁOPAKA

Nie masz pomysłu na prezent? Poniżej kilka propozycji z gotowymi zestawami:

Przypominamy, że kupon rabatowy nie obniży cen wszystkich naszych produktów o 10%. Jeśli produkt jest już w promocji jego cena zmieni się na Twoją korzyść, ale nie przekroczy 10%. W sklepie znajdziesz produkty producentów takich jak American Crew, Bullfrog, Groomed ManDr K Soap Company, Below the beltBaxter of California, Muhle, Proraso, Bluebeards Revenge, Uppercut Deluxe, Reuzel, Captain Fawcett, Zew for Men, Pan Drwal, Hanz De Fuko i wiele wiele innych!WYKORZYSTAJ KOD RABATOWY DZIEŃCHŁOPAKA