array(15) {
 ["price"]=>
 float(44.9)
 ["default_price"]=>
 float(44.9)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(36.5041)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 44,90 PLN
W koszyku

Producent: Feather
EAN: 4902470350998
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Wysoka precyzja i trwałość sprawiają, że przycinanie paznokci staje się bardziej efektywne. Cążki uznanego japońskiego producenta to solidna konstrukcja mechanizmu, który skutecznie kontroluje ostrza, gwarantując precyzyjne cięcie bez uszkodzeń paznokci. Zintegrowany pilnik z podwójnym nacięciem umożliwia dokładne wykończenie paznokci.

Zapewnia równomierne i gładkie przycinanie paznokci.

Zasady bezpieczeństwa do przestrzegania:

Z uwagi na to, że jest to narzędzie tnące, konieczne jest zachowanie ostrożności podczas przenoszenia lub przechowywania. Nie używać do celów innych niż te wskazane. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Materiały:

Specjalna stal hartowana z powłoką niklowo-chromową (ostrza) / stal węglowa kuta (dźwignia, pilnik) / stal z powłoką niklowo-chromową / żywica akrylowa (płyta dekoracyjna)

Wymiary:

70 mm - całkowita długość

9 mm - szerokość ostrza

Feather Co. to renomowana japońska marka, która od lat stoi na czele innowacji w produkcji żyletek, maszynek do golenia oraz innych produktów do pielęgnacji osobistej. Firma wyróżnia się nie tylko wysoką jakością produktów, ale także dbałością o detale i precyzję w wykonaniu.

Żyletki Feather są znane na całym świecie ze swojej doskonałej ostrości i trwałości. Wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej żyletki zapewniają gładkie i precyzyjne golenie bez podrażnień skóry. Produkty japońskiego producenta są polecane przez wielu profesjonalistów oraz wymagających klientów na całym globie.

Oprócz żyletek, Feather oferuje również wybór maszynek do golenia dla różnych potrzeb i preferencji. Zapewniają najwyższy komfort golenia oraz efektywność podczas codziennej pielęgnacji.

Nie zapominając o najmłodszych, Feather oferuje także specjalnie zaprojektowane cążki do obcinania paznokci dla dzieci. Każdy rodzic wie, że jest to czynność która potrafi przysporzyć wielu niepotrzebnych nerwów i problemów. Cążki feather są łatwe w użyciu i mogą zdecydowanie przyspieszyć pracę rodziców.

Wszystkie produkty Feather są wynikiem naszego nieustannego dążenia do doskonałości i pasji do tworzenia wysokiej jakości narzędzi do pielęgnacji osobistej. Dzięki doświadczeniu w produkcji i zaangażowaniu w innowacje, Feather pozostaje liderem na rynku, zyskując zaufanie klientów na całym świecie.

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.