Najważniejsze produkty do pielęgnacji samochodu!

Zadbany i czysty samochód to wizytówka każdego mężczyzny. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem motoryzacji, czy po prostu dbasz o swoje auto, warto posiadać w swoim arsenale kilka podstawowych produktów, które ułatwiają utrzymanie pojazdu w doskonałym stanie wizualnym. Zapraszamy do lektury!

Najpopularniejsi wąsacze i brodacze z wielkiego ekranu!

CARPRO WASH BOX

CARPRO WASH BOX

Regularne mycie i konserwacja lakieru to klucz do utrzyma lakieru w świetnej kondycji. Wash Box od CarPro to idealny wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę z poprawną pielęgnacją samochodu. Zawiera niezbędne produkty do mycia, osuszania i konserwacji karoserii samochodu. Produkty CarPro to najwyższą jakość, wydajność i rezultaty końcowe, które sprawiają, że wybierane przez najlepszych detailerów na świecie.

ADBL Wheel Cleaner Set

ADBL WHEEL CLEANER SET

Koła samochodu narażone są na działanie różnego rodzaju zanieczyszczeń i wysokich temperatur, aby zadbać o ich dokładne oczyszczenie niezwykle istotne jest zastosowanie specjalistycznych preparatów. Zestaw od ADBL pozwala dokładnie oczyścić felgi i opony, dzięki czemu możemy się ponownie cieszyć ich nieskazitelnym wyglądem. Pracę ułatwiają akcesoria w postaci pędzelka i szczotki do opon.

Deturner Interior Set

DETURNER INTERIOR SET

Zestaw produktów do czyszczenia i konserwacji wewnętrznych powierzchni z tworzyw sztucznych. Zawiera wszystko, aby wnętrze każdego samochodu prezentowało się nienagannie każdego dnia. Ready Interior Cleaner pozwoli pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z elementów plastikowych i gumowych, a Interior Dressing zabezpieczy je przed blaknięciem oraz pękaniem. Akcesoria w postaci pędzelka, aplikatora i mikrofibry ułatwią wszystkie czynności.

CarPro Skin Care Kit

CARPRO SKIN CARE KIT

Nie należy zapominać o skórzanej tapicerki, aby przez długi czas cieszyła nas swoim nienagannym wyglądem. Zestaw CarPro zawiera niezbędne kosmetyki i akcesoria, które potrzebuje każdy pasjonat motoryzacji. Cleanse w połączeniu ze szczoteczką o unikalnym kształcie pozwala pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń i przygotować skórę do konserwacji. Odżywka Lotion zabezpiecza skórę przed promieniowanie UV, pękaniem, blaknięciem i wysychaniem. Przywraca skórze miękkość i gładkość, a przy pozostawia naturalne wykończenie.

Regularna pielęgnacja

Należy pamiętać, że regularna pielęgnacja i stosowanie odpowiednich środków są kluczowe, aby nasz samochód prezentował się olśniewająco każdego dnia.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.