Najpopularniejsze męskie fryzury - 2024

Czas przyjrzeć się najpopularniejszym męskim fryzurom, które zyskały uznanie na całym świecie. Bez względu na długość włosów oraz styl życia, czas wybrać idealną fryzurę dla siebie! Zapraszamy do lektury.

Najpopularniejsze męskie fryzury w 2024 roku

Quiff

Połączenie elegancji i nonszalancji. Krótko ścięty tył i boki oraz zdecydowanie dłuższa góra, która może być zaczesana do przodu lub na bok. Jest wyjątkowo szybka i łatwa w układaniu. Pozwala w kilka chwil cieszyć się efektowną stylizacją. Niezbędne do jej wykonania są szczotka oraz pomada - z mocnym chwytem i matowym wykończeniem lub mocnym chwytem i błyszczącym wykończeniem. Jeśli mamy trudne do ułożenia włosy warto sięgnąć po prestyler.

Quiff delikatnie wysmukla twarz.


Slick Back

Jedna z najbardziej klasycznych męskich fryzur. Długie włosy na gładko zaczesane do tyłu z równo ściętymi bokami i tyłem. Jest doskonałym wyborem zarówno do garnituru, jak i casualowych stylizacji. Powinna być wybierana przez osoby z prostymi włosami. Aby cieszyć się perfekcyjną stylizacją należy najpierw sięgnąć po prestyler, a następnie utrwalić efekt pomadą o średnim lub mocnym chwycie.

Slick Back nie jest polecana mężczyznom z wysokimi czołami lub zakolami.


Side Part

Klasyczna fryzura, która nigdy się nie starzeje. Połączenie przedziałka i zaczesu na bok dodaje eleganacji i świetnie pasuje do formalnych okazji. Najlepiej prezentuje się na twarzy o kwadratowym i okrągłym zarysie, a także w połączeniu z zarostem. Dodatkowo można pokusić się o lekkie fale na grzywce. Aby perfekcyjne ułożyć fryzurę warto sięgnąć po pomadę o mocnym chwycie i matowym wykończeniu. W celu uzyskania luźniejszego stylu warto użyć po płyn teksturyzujący lub niewielką ilość pomady o mocnym chwycie.


Buzz Cut

Propozycja dla mężczyzn poszukujących minimalistycznej i praktycznej fryzury. To fryzura o jednolitej długości, gdzie włosy są przycięte bardzo krótko. Idealna na okres letni. Dodaje zadziornego stylu, a najlepiej sprawdza się u mężczyzn o owalnych i prostokątnych rysach twarzy. Pozwala również ukryć niedoskonałości zakola, dzięki odpowiedniej technice cięcia.

W przypadku Buzz Cut warto zadbać o odpowiednie oczyszczenie i odżywienie włosów.


Pompadour Fade

Fryzura kojarząca się z królem rock and roll’a czyli Elvisem Presleyem. Mocno podniesiona grzywka o dużej objętości, która jest zaczesana do tyłu. Dodatkowo towarzyszą jej mocno przycięte boki i tył lub delikatnie wycieniowane. Dodaje elegancji i pozwala wyróżnić się z tłumu, dzięki odważnej stylizacji. Ze względu na dużą ilość wariantów w stylu Pompadour Fade należy znaleźć swoje idealne połączenie. Warto jednak trzymać się zasady prestyler i pomada o mocnym chwycie. warto znaleźć własny musisz wybrać dla siebie odpowiedni produkt zawsze jednak trzymaj się zasady "Prestyler + pomada". Łącz dowolnie Surf Tonic z Pomadą Extreme lub Grooming Tonic z różową pomadą Reuzel. Bądź kreatywny w swoich zakupach!


Bez względu na wybór fryzury warto zadbać o kondycję włosów i ich regularne przycinanie. W MenSpace znajdziesz wszystko, aby Twoje włosy prezentowały się olśniewająco.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.