Menspace - Blumaan

Blumaan to ciekawa nowość w stylizacji włosów w Menspace.

Blumaan to kanadyjska marka tworząca produkty do stylizacji włosów, która swoje początki ma w Vancouver (rok 2014). Założyciel marki, Joseph Andrews, właśnie około 2014 roku był poirytowany brakiem jakości i dostępności produktów do stylizacji kierowanych do mężczyzn. Zwłaszcza takich, które sprostałyby jego wymaganiom. Karierę pomadziarza zaczynał od tworzenia filmów na portalu youtube, jednocześnie powoli i skutecznie budował swoją markę. Bazując na opiniach zbieranych przez lata pracy rozpoczynał produkcję własnych produktów, pierwszym był Original Styling Meraki, produkt wszechstronny o mocnym holdzie i neutralnym połysku. Na ten moment w Menspace jest kilka produktów tego producenta, które uważamy za sprawdzone i warte uwagi naszych klientów.

Dlaczego pierwszy produkt Blumaan jest wszechstronny? Original Styling Meraki to zarówno  prestyler jak i pomada do wykończenia fryzury. Unikalna kombinacja teksturyzującego kremu i wosku gwarantuje łatwą aplikację i wysoką objętość bez utraty siły chwytu. Użyta w formie pre stylera i post stylera może utrzymać fryzurę w ryzach nawet przez wiele godzin!  Nakładana na wilgotne włosy przed stylizacją i suszeniem dodatkowo chroni je przed wysuszaniem. Bardzo dobrze pasuje też do pozostałych kosmetyków blumaan poprawiając ich właściwości więc warto ryzykować i mieszać ze sobą poszczególne pomady. 

W naszej opinii drugim bestsellerem tego producenta jest glinka Cavalier, produkt o mocnym chwycie, mocno teksturyzujący i utrzymujący fryzurę przez cały dzień. Wszechstronny kosmetyk, który pozwala na stylizację fryzur klasycznych i tych bardziej kreatywnych. W odczuciu naszego sklepowego pomadziarza pasuje do fryzur lekkich typu messy, ale jeśli zajdzie taka potrzeba to doskonale można nią kontrolować włosy gęste, grube lub falujące. Olej arganowy sprawia, że włosy robią się aksamitnie gładkie i miękkie - dzięki temu użytkowanie glinki nie wpływa negatywnie na stan włosów.

Niedocenianym produktem Blumaan jest ascend volume cream - Łatwy w aplikacji, kremowy i idealnie gładki, sprawi że Twoje włosy będą wyglądały na pełniejsze bez niepotrzebnego ich obciążania. W składzie znalazła się duża ilość olejku słonecznikowego, który utrzymuje we włosach odpowiednią ilość wilgoci i chroni przed skręcaniem się. Idealnie wykorzystany jest kiedy zostanie nałożony na wysuszone ręcznikiem jeszcze delikatnie wilgotne włosy. Pracując jednocześnie szczotką i suszarką możesz uzyskać ogromną objętość i trwałość finalnej fryzury. Produkt zdecydowanie zalicza się do kategorii "najbardziej wydajnych" kosmetyków w Menspace.

Kosmetyki Blumaan warte są swojej ceny a ich pełen przekrój można sprawdzić zaopatrując się w Discovery Styling kit - zestaw wszystkich produktów do stylizacji (wyłączając z tego ascend volume cream). Dzięki zawartości aż pięciu różnych pomad do włosów od marki BluMaan, zestaw ten pomoże Ci przede wszystkim odkryć i stworzyć swój własny styl. Dostęp do pełnej gamy produktów do stylizacji tej marki pomoże Ci szybko rozeznać się we własnych potrzebach, niezależnie od tego czy jest to tekstura, zdrowie włosów, chwyt czy połysk. Finalnie do fryzury wystarczy wyłącznie gustowny strój i jeśli znasz śląską gwarę to zdecydowanie możesz powiedzieć, że jesteś wysztiglowany.

Co oznacza określenie wysztiglowany? W gwarze śląskiej przyjęło się tak określać mężczyznę gustownie ubranego. Taki mężczyzna powinien być również zadbany, pachnący i z estetycznie ułożoną fryzurą. W Menspace można znaleźć kosmetyki, które pozwolą na odpowiednie zadbanie o siebie. Między innymi te marki Blumaan

Menspace - Blumaan
Sprawdź Blumaan

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.