Below The Belt - Higiena intymna mężczyzn

Below The Belt - Higiena intymna u mężczyzn!

Higiena intymna mężczyzn przechodzi właśnie małą rewolucję. W naszej ofercie znalazła się marka Below the Belt.

Ten brytyjski produkt to zdecydowana nowość w naszej ofercie. Czym jest Below the Belt? Antyperspirant w żelu, który pozwoli Ci zachować świeżość na dłużej - tak, tam na dole. Wersja zielona czyli fresh przypomina morską bryzę z męskim zacięciem, szybko zdobywająca popularność wersja sport odznacza się zapachem cytrusów i czarnego pieprzu. Dla odważnych i wymagających potężnego powiewu świeżości jest mentolowa wersja niebieska, czyli cool. Wszystkie żele chronią przed nadmiernym poceniem się i w 100% zastąpią popularny do tej pory talk do miejsc intymnych. Formuła żelu sprawia, że produkt bardzo szybko się wchłania - wystarczy niecała minuta do całkowitego wchłonięcia kremu. Kiedy używać żelu poniżej pasa? Codziennie rano po prysznicu, po każdym treningu lub przed piątkową imprezą. Ile żelu użyć, żeby utrzymać świeżość na cały dzień? Do jednorazowego użycia w zupełności wystarczy kropla rozmiarów ziarnka grochu, oczywiście w zależności od Twoich potrzeb możesz użyć większej ilości żelu.

Below the Belt to nie tylko żele, które dbają o męskie skarby. To również antyperspirant do ciała i tzw. suchy szampon. Oba produkty są dostępne wyłącznie w zielonej wersji fresh. O antyperspirancie na pewno każdy z nas słyszał, natomiast suchy szampon to z pewnością będzie dla części mężczyzn nowość i ciekawa propozycja. Sprawdzi się w przypadku mężczyzn, którzy dużo podróżują - po kilku czy kilkunastu godzinach w samochodzie czy na pokładzie samolotu miło jest się odświeżyć w szybki i łatwy sposób. Below the Belt Instant Fresh tak jak żele ma pojemność 75ml więc nie sprawi żadnych problemów na lotnisku i zmieści się do większości męskich kieszeni. 

Nie wiesz czy ten żel jest dla Ciebie? Do pierwszych 100 zamówień złożonych w najbliższym tygodniu dołożymy próbkę żelu w wersji fresh. Dodatkowo, wprowadzamy limitowaną promocję - tylko dzisiaj, w poniedziałek 14.12.2020, wszystkie produkty Below the Belt są przecenione o 20%. Zachęcamy do sprawdzenia tej nowości zwłaszcza mężczyzn, którzy dbają o siebie kompleksowo i wiedzą jak ważna jest higiena osobista - również poniżej pasa.

W naszej ofercie znalazły się również wybrane zestawy prezentowe od Below the Belt. Znajduje się w wśród nich zestaw Fresh Balls duo, czyli pakiet żelu i suchego szamponu - wyjątkowa okazja do sprawdzenia najpopularniejszych produktów naszej brytyjskiej nowości. 

Ekipa Menspace już od jakiegoś czasu testuje Below the Belt - polecamy z czystym sumieniem, warto. ;)

Below The Belt - Higiena intymna mężczyzn
Sprawdź Below The Belt - Żele poniżej pasa

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane