array(15) {
 ["price"]=>
 float(40)
 ["default_price"]=>
 float(40)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(32.5203)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 40,00 PLN
W koszyku

Producent: Lockhart's
EAN: 301651086284
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Lockhart's Heavy Hold Pomade 

Jak opisać działanie Heavy Hold Lockhart'sa? Przede wszystkim to woskowa pomada o bardzo mocnym chwycie i prawie niezauważalnym połysku. To uniwersalny produkt dla amatorów eksperymentowania z pomadami. Jeśli przed użyciem porządnie rozgrzejesz ją w dłoniach ułożysz każdą fryzurę jaka przyjdzie Ci do głowy, od klasyki do nowoczesnych pomysłów. I mimo, że możesz dzięki niej ułożyć najbardziej przerażającego mohawka nie ustrzeżesz się przed jej słodkim zapachem kokosów i wanilii. Jeśli jednak nie jesteś fanem słodyczy, spokojnie - pachnie przede wszystkim podczas nakładania na włosy i ich zmywania, nie będzie męczyła Cię w trakcie dnia.

Specyfikacja pomady:

 • Chwyt: mocny
 • Połysk: Ta pomada nie jest matowa, ma niewielki połysk

Specyfikacja zapachu:

 • Producent opisuje ten zapach jako waniliowo kokosowy, wyczuwalne jednak są miętowe nuty dodające zapachowi przyjemnej lekkości.

Sposób użycia: W przypadku heavy hold wymagane jest rozgrzanie jej w dłoniach przed użyciem, to bezwzględny warunek równomiernego i dokładnego rozprowadzenia pomady we włosach. W kategorii pomad woskowych jest jednak wśród tych, których użycie jest stosunkowo łatwe. Dobrze rozprowadzona pomada utrzyma Twoje włosy na cały dzień, kolejnego dnia wystarczy odrobina toniku do włosów aby na nowo uformować fryzurę bez dokładania kolejnej porcji heavy hold'a. Najlepiej odnajduje się w popularnych ostatnio pompadourach czy mniej widzianych irokezach. 

Pojemność: 35g

Skład: microcrystalline wax, beeswax, petrolatum, lanolin, coconut oil, castor oil, parfum

Marka Lockhart’s specjalizuje się w tworzeniu produktów do pielęgnacji włosów dla mężczyzn, w tym pomad do stylizacji włosów. Tworzy glinki, pomady matowe oraz te na bazie wody. Wszystkie produkty marki Lockhart’s są wykonane z niesamowitą starannością i doskonale utrzymują ułożoną fryzurę przez cały dzień. Te produkty to perełki wśród produktów do stylizacji! Jeśli chcesz uzyskać efekt jak z barber shopu, ta marka jest dla Ciebie! Sprawdź produkty Lockhart’s dostępna na menspace.pl!

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.