array(15) {
 ["price"]=>
 float(49)
 ["default_price"]=>
 float(49)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(39.8374)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Cena: 49,00 PLN
W koszyku

Producent: Smilesonic
EAN: 5907222806128
Dostępność: Dostępny
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - [Więcej]

Końcówki czyszczące Smilesonic DailyCare stanowią podstawowy dodatek do szczoteczek sonicznych modeli Smilesonic UP, Smilesonic EX i Smilesonic GO.

Końcówka DailyCare posiada włókna o średniej twardości, ułożone w klasyczny sposób, umożliwiają skuteczne usuwanie płytki nazębnej oraz bakterii, które mogą przyczynić się do rozwoju próchnicy. Dodatkowo, końcówki posiadają włókna, zmieniające kolor w miarę zużycia, co eliminuje potrzebę ręcznej kontroli terminu wymiany.

Głównym celem codziennego mycia zębów jest eliminacja bakterii z jamy ustnej, które mogą prowadzić do chorób takich jak próchnica czy stany zapalne. Konstrukcja końcówek Smilesonic DailyCare została dostosowana w taki sposób, aby skutecznie spełniać to zadanie. Korzystając z tych końcówek, zapewnisz sobie skuteczną i jednocześnie bezpieczną pielęgnację zębów i dziąseł każdego dnia.

Końcówka Smilesonic DailyCare została zaprojektowana do skutecznego i codziennego czyszczenia zębów przy użyciu szczoteczek sonicznych, takich jak Smilesonic UP, Smilesonic EX oraz Smilesonic GO. Jej klasyczny kształt i średnia twardość sprawiają, że doskonale sprawdza się w trybie Clean, dedykowanym regularnemu czyszczeniu. Jednakże, dzięki swojej wszechstronności, końcówka może być również używana z programami delikatnego czyszczenia, oferując równocześnie skuteczne, ale delikatne działanie podczas pielęgnacji jamy ustnej.

Podobnie jak końcówki z zestawu szczoteczki sonicznej tak i przedstawione w ofercie końcówki Daily Care posiadają włosie wskaźnikowe, które pełni istotną rolę w monitorowaniu jej przydatności. Na początku, gdy jest nowe, ma pierwotny kolor. W miarę użytkowania zmienia kolor na biały, sygnalizując użytkownikowi konieczność wymiany końcówki. To inteligentne rozwiązanie pomaga utrzymać higienę i skuteczność szczoteczki, umożliwiając świadome zarządzanie czasem wymiany, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowej higieny jamy ustnej.

W opakowaniu znajdują się dwie końcówki DailyCare. Aby ułatwić ich identyfikację, każda z głowic została oznaczona odmiennym symbolem (jedna kółkiem, druga trójkątem). Dzięki temu nie pomylisz swojej końcówki z końcówką innego domownika.

Specyfikacja:

 • Do modeli: Smilesonic UP, Smilesonic EX, Smilesonic GO
 • Przeznaczenie: Codzienne czyszczenie zębów
 • Ilość główek w zestawie: 2
 • Kolor: Czarny

Smilesonic to marka, która rewolucjonizuje codzienną higienę jamy ustnej, oferując innowacyjne szczoteczki soniczne najwyższej jakości. Produkty łączą nowoczesne technologie z designem, tworząc unikalne doświadczenie pielęgnacji zębów i prezentując się wyjątkowo estetycznie w łazienkowej szafce.

Szczoteczki soniczne Smilesonic charakteryzują się zaawansowaną technologią sonicznej wibracji, która skutecznie usuwa płytkę nazębną i kamień, zapewniając jednocześnie delikatne i skuteczne oczyszczanie. Dzięki ponad 90 000 ruchów na minutę, szczoteczki docierają do trudno dostępnych miejsc, zapewniając kompleksową pielęgnację zębów i dziąseł. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele szczoteczek sonicznych, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, Smilesonic oferuje szeroką gamę produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczoteczki są nie tylko skuteczne, ich ergonomiczny design, miękkie włosie szczoteczki oraz różnorodność trybów pracy sprawiają, że korzystanie z naszych szczoteczek sonicznych staje się przyjemnością.

Dodatkowo, szczoteczki soniczne są wyposażone w zaawansowane systemy ładowania, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale także praktyczne w użytkowaniu. Smilesonic to gwarancja zdrowego uśmiechu, innowacyjnej technologii i eleganckiego designu w jednym. Odkryj nowy wymiar pielęgnacji jamy ustnej z naszymi szczoteczkami sonicznymi i ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia.

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.