Nowość
Mühle | Dostępny
Kod: Muh000008
Cena: 469,00 PLN

Producent: Mühle
Dostępność: Dostępny
Czas realizacji [dni]: od 1
Koszt dostawy: od 0,00 PLN - zobacz wszystkie
 • Opis

  Elegancki 4-elementowy zestaw akcesoriów do golenia Muhle RYTMO S81M226SM3.

  Uchwyty pędzla i maszynki wykonane ze szlachetnej żywicy syntetycznej ręcznie polerowanej. Chromowane, eleganckie wykończenie stojaka, miseczki i elementów metalowych pędzla i maszynki.

  Zestaw składa się z:

  • Pędzla do golenia, wykończonego z szlachetnej żywicy syntetycznej - wypolerowanej ręcznie. Włosie to oczywiście naturalne włosie z szlachetnego borsuka. Rozmiar M - średnica wynosi 21mm.
  • Maszynka do golenia na ostrza Gillette Mach-3
  • Tygiel do spieniania mydła wykonany z szlachetnej chromowanej stali.
  • Stojak na cały zestaw, również wykonany z chromowanej stali. Znajdzie się w nim miejsce na pędzel, maszynkę oraz tygiel.

  Materiał - Szlachetna żywica syntetyczna

  Żywica użyta do wykonania zestawu RYTMO to syntetyczny materiał najwyższej jakości, którego powierzchnia jest najpierw produkowana a dopiero później oczyszczana. Materiał jest idealny dla ekskluzywnych akcesoriów dzięki swojej uniwersalności podczas kształtowania i projektowania. Warto wspomnieć przy okazji, że estetyczne kształty uchwytu pędzla i maszynki są wytwarzane z litej stali. Dopiero później każdy element jest kilkukrotnie oraz indywidualnie polerowany do momentu uzyskania wyjątkowego blasku. Ta metoda pozwala każdemu modelowi uzyskać przyjemną w dotyku powierzchnię oraz zabezpiecza ją na wiele lat. Cały proces gwarantuje wszystkim produktom powierzchnię odporną na korozję, wieloletnią trwałość i luksusowy wygląd.

  Pędzel - Czyste włosie borsuka

  Borsuk gwarantuje najwyższą jakość spośród naturalnego włosia. Materiał jest rozpoznawalny dzięki swojemu ciemnemu kolorowi. Każdy indywidualny włos jest delikatnie grubszy, ale jednocześnie nadal pozostaje miękki i gwarantuje elastyczność. Ta jakość polecana jest tym, którzy szukają efektu masowania podczas nakładania piany.

  Maszynka do golenia na ostrza Mach-3

  Stylowa maszynka MÜHLE polecana do golenia na mokro dla wszystkich mężczyzn, którym zależy na wysokiej jakości akcesoriach i najwyższym komforcie golenia. Została wykonana ze szlachetnej żywicy syntetycznej, godnym uwagi jest również fakt, że uchwyt został precyzyjnie wypolerowany.

  Maszynka współpracuje z wkładami Gillette Mach3, które są jednymi z najczęściej stosowanych systemów do golenia na świecie. Tajemnica tych niezwykle popularnych wkładów tkwi w zestawie 3 perfekcyjnych ostrzy, które gwarantują komfortowe i dokładne golenie. Wkłady Gillette Mach3 są dostępne w sklepach na całym świecie. Możesz wybrać Gillette Mach3 lub Gillette Mach3 Turbo.

  Dodatkowe informacje: zestaw o numerze seryjnym S81 M226 SSR

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane
 • Poleć produkt