array(15) {
 ["price"]=>
 float(289)
 ["default_price"]=>
 float(289)
 ["suggested_price"]=>
 float(0)
 ["netto_price"]=>
 float(234.9593)
 ["tax_value"]=>
 float(23)
 ["special_id"]=>
 int(0)
 ["sale_id"]=>
 int(0)
 ["no_return"]=>
 int(0)
 ["special_benefit_id"]=>
 int(0)
 ["special_quantity_for_user"]=>
 int(0)
 ["special_name"]=>
 NULL
 ["special_date_from"]=>
 NULL
 ["special_date_to"]=>
 NULL
 ["price_list_id"]=>
 float(1)
 ["special"]=>
 array(0) {
 }
}
 
	
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Producent: Smilesonic
EAN: 5903933063041
Dostępność: Niedostępny

Poznaj Smilesonic H2O, pierwszy irygator bezprzewodowy na polskim rynku, gwarantujący pełne czyszczenie po jednym napełnieniu zbiornika. Ten innowacyjny produkt oferuje pięć programów pracy, w tym unikatowy tryb DIY, dający użytkownikowi pełną kontrolę nad strumieniem wody. Produkt został wyposażony w pięć specjalistycznych dysz czyszczących.

Urządzenie oferuje pięć różnych programów pracy, a wśród nich innowacyjny tryb DIY („zrób to sam”), pozwalający użytkownikowi samodzielnie kontrolować strumień wody w zakresie od 0,5 do 7,6 bara. Dużym atutem produktu jest także bogate wyposażenie, obejmujące nie tylko kabel ładowania USB z adapterem, ale również pięć specjalistycznych dysz czyszczących. Nazwa "Smilesonic H2O" nawiązuje bezpośrednio do wody, która odgrywa kluczową rolę w procesie irygacji. Specjaliści z firmy Smilesonic podkreślają, że priorytetem podczas projektowania sprzętu było połączenie zalet irygatorów stacjonarnych i bezprzewodowych. Cel ten został osiągnięty dzięki pojemnemu zbiornikowi o pojemności 300 ml, który umożliwia kompleksową irygację bez konieczności dolewania wody w trakcie pracy. Zbiornik został także elegancko wkomponowany w korpus urządzenia, zachowując jednocześnie przenośny charakter irygatora. Nowoczesny i atrakcyjny design produktu sprawia, że jest on nie tylko skutecznym narzędziem do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, lecz także interesującym gadżetem.

Jeśli poszukujesz skutecznego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych lub preferujesz delikatną pielęgnację wrażliwych zębów, Smilesonic H2O oferuje praktycznie nieograniczone możliwości czyszczenia. Wśród pięciu dostępnych trybów pracy każdy znajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb.

 • Tryb Soft to delikatna, subtelna opcja czyszczenia, idealna dla osób z wrażliwymi zębami podatnymi na podrażnienia. Siła strumienia wody waha się od 1,3 do 3,5 bara.
 • Tryb Medium to klasyczny tryb mycia, doskonały do codziennej pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych, usuwania resztek jedzenia i nalotów. Moc działania wynosi od 3,5 do 5,5 bara.
 • Tryb Strong jest dedykowany miłośnikom intensywnego czyszczenia. Osoby o zdrowych zębach i dziąsłach mogą korzystać z tego programu, który oferuje dogłębne mycie z siłą od 4,9 do aż 7,6 bara.
 • Tryb Pulse to specjalny program do pielęgnacji dziąseł. Wzmacnia obszary dziąsłowe i poprawia ukrwienie przy sile działania w zakresie od 4,9 do 6,9 bara.
 • Tryb DIY to ulubiona opcja dla tych, którzy lubią kontrolować proces mycia. W tym trybie użytkownik przejmuje stery, decydując o intensywności czyszczenia w zakresie od 0,5 do 7,6 bara.

Równie istotnym elementem jak różne tryby pracy są odpowiednio dobrane do irygatora dysze czyszczące. W komplecie ze Smilesonic H2O znajdziesz aż pięć różnych końcówek, z każdą o innym profilu, które kierują strumień wody w sposób zaprojektowany specjalnie do rozwiązania indywidualnych problemów użytkownika.

 • Końcówka standardowa – Jak sama nazwa wskazuje, to klasyczna dysza czyszcząca, skierowana na resztki pokarmowe i osady, które codziennie gromadzą się w przestrzeniach międzyzębowych. Pomaga zapobiegać próchnicy, chorobom przyzębia i chroni dziąsła.
 • Końcówka periodontologiczna – Ta końcówka umożliwia skuteczne zwalczanie stanów zapalnych jamy ustnej poprzez oczyszczanie obszarów stycznych zębów z bakterii, które mogą pogłębiać zapalenia.
 • Końcówka ortodontyczna – Jak wskazuje nazwa, ta końcówka została zaprojektowana specjalnie do ułatwiania pielęgnacji jamy ustnej osób noszących aparaty ortodontyczne i implanty. Kieruje strumień wody w miejsca, gdzie bakterie najchętniej gromadzą się.
 • Końcówka usuwająca płytkę nazębną – Ta końcówka ma wyprofilowanie ułatwiające czyszczenie okolic implantów i mostków dentystycznych.
 • Końcówka do mycia języka – To specjalna dysza o owalnym kształcie, przypominająca swoim wyglądem łopatę. Ułatwia usuwanie nalotów z języka, zapobiegając problemowi nieświeżego oddechu.

Irygator bezprzewodowy Smilesonic H2O został wyposażony w zbiornik na wodę o pojemności aż 300 ml. Dzięki temu, aby przeprowadzić pełne dwuminutowe czyszczenie, nie musisz już kilka razy dolewać wody do pojemnika, co jest zwyczajne w przypadku przenośnych irygatorów. W Smilesonic H2O wystarczy jedno napełnienie, aby cieszyć się nieprzerwanym myciem jamy ustnej od początku do końca!

Wygodne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest możliwe zarówno w domu, jak i w podróży. Duży zbiornik irygatora Smilesonic H2O został sprytnie wkomponowany w korpus urządzenia, co pozwala mu zachować przenośny charakter. Nie zajmuje dużo miejsca w łazience i łatwo zmieści się w podróżnej torbie lub plecaku. Co więcej, gdy jesteś poza domem, rozładowany irygator można wygodnie naładować do pełna przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB z adapterem już w ciągu czterech godzin.

Zestaw zawiera:

 • irygator bezprzewodowy Smilesonic H2O,
 • 5 dysz czyszczących (dysza standardowa, dysza periodontologiczna, dysza ortodontyczna, dysza usuwająca płytkę nazębną i dysza do oczyszczania języka),
 • kabel ładowania USB z adapterem,
 • instrukcję obsługi w języku polskim.

Specyfikacja:

 • Znamionowe napięcie robocze: 3.7 V
 • Moc znamionowa: 5W
 • Wodoodporność: IPX7
 • Czas ładowania: 4 godziny do pełnego naładowania
 • Parametry wyjściowe: 5V=A1

Smilesonic to marka, która rewolucjonizuje codzienną higienę jamy ustnej, oferując innowacyjne szczoteczki soniczne najwyższej jakości. Produkty łączą nowoczesne technologie z designem, tworząc unikalne doświadczenie pielęgnacji zębów i prezentując się wyjątkowo estetycznie w łazienkowej szafce.

Szczoteczki soniczne Smilesonic charakteryzują się zaawansowaną technologią sonicznej wibracji, która skutecznie usuwa płytkę nazębną i kamień, zapewniając jednocześnie delikatne i skuteczne oczyszczanie. Dzięki ponad 90 000 ruchów na minutę, szczoteczki docierają do trudno dostępnych miejsc, zapewniając kompleksową pielęgnację zębów i dziąseł. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele szczoteczek sonicznych, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, Smilesonic oferuje szeroką gamę produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczoteczki są nie tylko skuteczne, ich ergonomiczny design, miękkie włosie szczoteczki oraz różnorodność trybów pracy sprawiają, że korzystanie z naszych szczoteczek sonicznych staje się przyjemnością.

Dodatkowo, szczoteczki soniczne są wyposażone w zaawansowane systemy ładowania, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale także praktyczne w użytkowaniu. Smilesonic to gwarancja zdrowego uśmiechu, innowacyjnej technologii i eleganckiego designu w jednym. Odkryj nowy wymiar pielęgnacji jamy ustnej z naszymi szczoteczkami sonicznymi i ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia.

Przedsiębiorca nie zapewnia, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.